Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Trabzonspor Alanya da Farka Koştu..!

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,592
150,851
113
936B03CE-9958-4315-9975-6E97BEAC9D64.jpeg

Bordo-mavili takım, Alanyaspor deplasmanında ilk yarıda bulduğu gollerle 4-0 kazandı ve en yakın takipçisi Konyaspor ile arasındaki puan farkını artırdı...

Süper Lig'in 26. haftasında Aytemiz Alanyaspor'a konuk olan Trabzonspor, rakibini ilk yarıda bulduğu goller 4-0 mağlup etti.

Bordo-mavili ekip ligdeki galibiyet serisini dört maça, yenilmezlik serisini ise on maça çıkarırken, rakibinin de ligdeki yedi maçlık yenilmezlik serisine son verdi. Öte yandan Akdeniz ekibi, yeni teknik direktörü Francesco Farioli yönetimindeki altıncı maçında ilk mağlubiyetini almış oldu.

Bordo-mavili ekibe galibiyeti getiren golleri 5 ve 26. dakikalarda Anthony Nwakaeme, 36. dakikada Andreas Cornelius ve 39. dakikada Dorukhan Toköz kaydetti.

Öte yandan Aytemiz Alanyaspor, 67. dakikada Wilson Eduardo ile bir penaltı atışından yararlanamadı.

Bu sonucun ardından 63 puana yükselen Trabzonspor bir maç eksiği bulunan en yakın takipçisi İttifak Holding Konyaspor ile arasındaki puan farkını 14'e yükseltti. Aytemiz Alanyaspor ise 40 puanda kaldı.

Trabzonspor ligin 27. haftasında Yukatel Kayserispor'u, Aytemiz Alanyaspor ise İttifak Holding Konyaspor'u konuk edecek.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,574
113
Bugun mevlitteydim mac vericem ne var ne yok basin

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Bugun mevlitteydim mac vericem ne var ne yok basin
Hee laaaa Trabzona senmi okudun farkli kazandik 😁😁 şaka bi yana kardeşim şampiyon oldukya laaa wayy bee bizde artik şampiyon takimin taraftari olcaz yillar sonra wayy arkadaşş acayip acayip salak sacma yönetim futbolculardan nereye geldik

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,137
1,958
113
her iki yarıda gol olur demiştim 500 kaçtı :) lanet takım

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,532
644
113
4.5 üst aldım ikinci yarıda 1 tane isabetli şut yoktu yorumsuz
Kesinlikle haklısın

Şimdi düz mantık düşünüyorum bu ölüm kalım maçı değil.Zaten iy 0-4 bitmiş.

Şimdi 2 . yarıda ev hani bir şeref golü atayım der .Tamam demedi diyelim sokar oyuna gençleri zaten maç kopmuş gençler tecrübe edinsin der bu arada tecrübeli dep ( ts) atar 1-2 gol daha !

Bazı maçlar gerçekten inanılmaz mantık dışı dilim varmıyor şike demeye lakin izleyip şu maçın koca 45 dakikada iy skoru ile bitmesi ÇOK SAÇMA