Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Transfer Sezonu

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Mubabett edelim

Gs saçma bir ortasaha alıyormuş gördünüz mü bilrmm
Gs bu sene net transferde sınıfta kaldı

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
1. Zaha olayı tamamen fener e karşı yapılmış transfer takım içi dengeleri bozacak bir transfer ki takımın o bölgede ihtiyaç bile yok

Ki benim görüşüm yararlı olacağını dahi düşünmüyorum elden nasıl cikaricaz diye düşünmezler umarım bir sonraki sene

Ki birde yerli kuralı varken tamamen gereksiz
.2. Tete de maliyet açısından çok riskli bir transfer yinede bir nebze diyorum

3. Symansky 400 bin Euro için alınmadı ki takımın en çok ihtiyacı olan yer mertens ile değişmeli oynar ki mertens den kat ve kat falza yararlı olurdu
Symasnky nasıl topçu olduğunu ben bile biliyordum sırf bu yüzden zaha alındığı herkes biliyor gerçekten akıl alır gibi değil

4. Orta saha şimdi alınan ismi görünce tüylerim ürperdi ya bunlar kafayı siyirmis oliviara on gömlek üstün ondan ne işi var onun bizde aklım almıyor

5. Fred symansky rashica angelino icardi alınıp transferi kapatsaydik bence tüm gs içi rahat olurdu

Bilmiyorum çok kötü bir transfer sezonu geciyoruz

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Nereden biliyorsun kaç maç izledin.
Zaha calım olsa ne olmasa ne ingilizcen varsa aç dailymail haberi altında yorumları oku.
Zahayı arsenal almalıydı havertz yerini diyorlar

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Herşeyi geçtim türk yok ya kimi oynayacaksın

Abdülkerim garanti başka kerem i oynatsak zaha nerde oynayacak 3. Türk kim bunca transfer sadece 6 şampiyonlar liginde oynayıp yatacak mi?

Bir hafta o bir hafta bu oynasın demeyle takım mi olur

Kim başarmış bunu?

Zaha tamamen gereksiz transfer onu bunu bilmem sırf fener e çalım diye alınmış ve tamamen boş ve takımda sorun yaratacağına adım kadar eminim

Zaha ya verilen para hakan calhanogluna verilseydi dünden gelirdi hem Türk oyuncu hemde ortasaha sorunu kalmazdı elinde rahatlardi

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Nereden biliyorsun kaç maç izledin.
Zaha calım olsa ne olmasa ne ingilizcen varsa aç dailymail haberi altında yorumları oku.
Zahayı arsenal almalıydı havertz yerini diyorlar
Eskiden çok izlerdim bunu ben demiyorum dostum herkes aynı şeyden bahsediyor
Ben oyuncuyu biliyorum Lazio Inter sevdiğim takımlar onyuzden biliyorum biraz

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Türkler, Galatasaray' da oynamak istemiyor
Kerem de istemiyor mesela
Kaan zorla oynuyor falan
Adamlar nefret ediyorlar hissediyorsun
Yunus kaçtı, berkan kaçtı
Adamlar tahammül edemiyorlar

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
8 numara hariç herşeyi aldılar molde gibi Galatasaraya göre köy takımı otoban yaptı orayı 5 eylül de bildirmek zorundalar son 16 ya kadar bir daha güncelleme yok bu takım 2 maçta bayernden 12-14 tane gol yer

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Eskiden çok izlerdim bunu ben demiyorum dostum herkes aynı şeyden bahsediyor
Ben oyuncuyu biliyorum Lazio Inter sevdiğim takımlar onyuzden biliyorum biraz
Herkes konuşur adamı baskı altında alıp sonra performans bekliyorlar.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Zaha olayına gelirsek dostum Türk oyuncu kuralı var söyle bana 3 tane türk kiminle çıkacaksın?

Hadi Türk oyuncu zorunluluğu olmasa okey im

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
8 numara hariç herşeyi aldılar molde gibi Galatasaraya göre köy takımı otoban yaptı orayı 5 eylül de bildirmek zorundalar son 16 ya kadar bir daha güncelleme yok bu takım 2 maçta bayernden 12-14 tane gol yer
Al bi cahil daha. Gecen sene eylulde bodo romaya 6 attı adamlar hazırdı çünkü martta da roma 4 attı bodoya. Bir sey yazarken düsünurken bütuncul dusunun. Dusunmeyi ogrenin

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Herkes konuşur adamı baskı altında alıp sonra performans bekliyorlar.
Ya dostum bu kadar fanatiklige gerek yok

Tamamen çöp transfer kesinlikle gs ayarında falan değil oliviera dan hiçbir özelliği iyi değil bu net.

Madem bunu alacaksın 2 aydır zaten istediğin zaman alırdın niye bu zamana beklendi madem

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Ya dostum bu kadar fanatiklige gerek yok

Tamamen çöp transfer kesinlikle gs ayarında falan değil oliviera dan hiçbir özelliği iyi değil bu net.

Madem bunu alacaksın 2 aydır zaten istediğin zaman alırdın niye bu zamana beklendi madem
Lazioda oynayan her oyuncu bizde de oynar bu sosyal medya trol uslubunu bırakın

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Al bi cahil daha. Gecen sene eylulde bodo romaya 6 attı adamlar hazırdı çünkü martta da roma 4 attı bodoya. Bir sey yazarken düsünurken bütuncul dusunun. Dusunmeyi ogrenin
Ya molde maçına bakarak yorum yapmak doğru değil katılıyorum da gs molde karşısında bu kadar çaresiz kalması kabul edilemez buda gerçek.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Ya molde maçına bakarak yorum yapmak doğru değil katılıyorum da gs molde karşısında bu kadar çaresiz kalması kabul edilemez buda gerçek.
30 milyon euro'ya orta saha alsaydın da grupta 3.olacan bu arkadaşı alsan da. Sen bayerni bi oyuncuyla mı yeneceksin

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
44 mac oynamis gecen sene bu sene 2 macta da sure almis. Toreira benle iyi anlasir demis, uruguay milli takiminda oynamis tamam cok daha iyileri olabilirdi ama ne yapalim yani

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,201
1,143
113
Gecen sene 44 mac oynamis baska oyuncuya mi bakiyorsun
Nerede 44 oynadı yarısını ssonradan girme

Adamın en iyi dönemi istatistiğe ne bak git birde oliviera ya bak

Bu adam oliviera nin yedeği bile olmaz ben izledim çok maçını biliyorum oliviera dan bir tane özelliği yok fazladan
.tempo top kullanma süt asist top kapma hicbirsey bu adamın gs de tutmadı imkansız