Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Trilyonlukmuşum Yıllardır Haberim Yokmuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Arkadaşlar merhaba bugün bonus kovalarken bi anda telefonum çaldı arayan avukattı umut bey size çok ulaşmaya çalıştım fakat adınıza çok fazla numara olduğu için ulaşmam 5 ay sürdü size dedenizden kalma bir miras var ölmeden önce vasiyet bırakmış mirasın tek varisi torunumdur diye önceleri şaka yapıyor zannettim dedimki dedem öleli 18 yıl oldu niye bunca zamandir haber verilmedi o zaman sonrasında bana dediki yaklasık 1 ay sonra 22.ci yaşınızı kutluyor olacaksınız dedenizin verdiği vasiyette 22.yaş gününde miras umutundur diye bi yazı var miras ne dedim avukatlık büromuza geldiğiniz zaman hepsinin bilgisini vereceğiz dendi benim bildiğim kadarıyla dedemin malı mülkü yoktu gariban gibi yaşardı sordum soruşturdum ardahanda 2900 dönüm arazisinin olduğunu öğrendim sagdan soldan dedemi taniyan arkadaşı sadece oda değil dedi bi kaç bişeyi daha var hiçbirşeyini satmadi neyse arkadaşlar avukat beni acilen çağırdı hukuk bürosuna eğer zengin olursam burdaki bütün bonus kovalayan kardeşlerime eşi benzeri görülmemiş bi etkinlik yapacağım sözüm olsun :)

eren3466

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
248
49
28
Vay be şans işte nerden geleceği belli olmuyor hayırlara vesile olur inşallah dostum

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,727
6,596
113
Bizi de avukatlık bürosu dava için arar ararsa 😄 umarım iyi değerlendirirsin hocam bırakırsın inşallah bu iddia işlerini falan da yoluna bakarsın tebrik ederim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,078
44,926
113
Arkadaşlar merhaba bugün bonus kovalarken bi anda telefonum çaldı arayan avukattı umut bey size çok ulaşmaya çalıştım fakat adınıza çok fazla numara olduğu için ulaşmam 5 ay sürdü size dedenizden kalma bir miras var ölmeden önce vasiyet bırakmış mirasın tek varisi torunumdur diye önceleri şaka yapıyor zannettim dedimki dedem öleli 18 yıl oldu niye bunca zamandir haber verilmedi o zaman sonrasında bana dediki yaklasık 1 ay sonra 22.ci yaşınızı kutluyor olacaksınız dedenizin verdiği vasiyette 22.yaş gününde miras umutundur diye bi yazı var miras ne dedim avukatlık büromuza geldiğiniz zaman hepsinin bilgisini vereceğiz dendi benim bildiğim kadarıyla dedemin malı mülkü yoktu gariban gibi yaşardı sordum soruşturdum ardahanda 2900 dönüm arazisinin olduğunu öğrendim sagdan soldan dedemi taniyan arkadaşı sadece oda değil dedi bi kaç bişeyi daha var hiçbirşeyini satmadi neyse arkadaşlar avukat beni acilen çağırdı hukuk bürosuna eğer zengin olursam burdaki bütün bonus kovalayan kardeşlerime eşi benzeri görülmemiş bi etkinlik yapacağım sözüm olsun :)
Dostum altta üçkağıtçı uye yazıyor 😁😁😁neyse umarım durum gerçektir dikkatli ol bir bilenle gitmen tavsiyemdir. Umarım sevindirir ek bi mirastır eğer kalan bi miraz varsa 😁😁

umut6868

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Arkadaşlar çok sağolun inanın bende çok şaşkınım üstelik başka ortağıda yok mirasın kendi oğullarına bile vermemiş :)

umut6868

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...