Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TÜİK Asgari Ücret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
TÜİK, asgari ücret pazarlıklarının başlaması bakımından önemli olan, bir işçinin asgari geçim tutarını ağır statüdeki işlerde 2.331, orta statüdeki işlerde 2.086, hafif statüdeki işlerde ise 1.940 TL olarak açıkladı.

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
5k olsada fatura zamları ve enflasyonla yine bu duruma dengelenir yani lagaluga bunlar

Geronim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
818
57
28
Çok fazla,500 TL olmalı.Milletimiz şükür ve kanaat anlamında aşırı nankör.Hem eskiden ekmek yoktu pasta yerdik.Ne çabuk unuttunuz...Allah reisimizin itibarına zeval getirmesin.

grcnsvnc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
848
489
63
En son herkesi dışarı cıkaracaklar da bakayım ne zaman

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Çok fazla,500 TL olmalı.Milletimiz şükür ve kanaat anlamında aşırı nankör.Hem eskiden ekmek yoktu pasta yerdik.Ne çabuk unuttunuz...Allah reisimizin itibarına zeval getirmesin.
Sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten adamı bi peygamber ilan etmediğiniz kaldı bir kişiye bu kadar bel bağlama unutmaki rekabet olmassa satıcı müşteriye istediği gibi geçirir...

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Asgari ücret pazarlığını yapanlardan hiçbiri asgari ücret ile nasıl yaşanır biliyormu yok, işçiyi temsil eden sendika başkanları lüks içinde yaşıyor, işveren de aynı bakan da aynı garibim işçinin ne çektiğini bilen yok nasıl olsa verilen zammı misliyle geri alacakları için zam yapsalar ne olur yapmasalar ne olur

Geronim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
818
57
28
Sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten adamı bi peygamber ilan etmediğiniz kaldı bir kişiye bu kadar bel bağlama unutmaki rekabet olmassa satıcı müşteriye istediği gibi geçirir...
Hadi oradan fetö ağzıyla konuşan dış mihrak hamisi.Sen baş komutanımız,hazretlimiz,ümmetin varisi hakkında nasıl böyle konuşursun.Beğenmiyorsan yallah Pelsinvanyaya.

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
Aslında işleri ağırlıklarına göre ayrılması mantıklı ancak çok az .

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
devletinden maaş isteyen vatan haininin önde gidenidir zaten birsürü devlet sıkıntımız var ilk önce onlar düşünülmeli herkes köpek gibi çalışıp 5 kuruş maaş almamalı. devlet belki bize acıyıp bize ekmek dağıtır (suyuda siz bulun herşeyi hazır beklemeyin). devletin bekası için kimse maaş almamalıdır. bu devlet olmasa biz yaşamıyo olurduk. canımız sana feda olsun bu dava uğrunda ölmeye hazırız reis. benim karnım acıktı 3-4 bardak su içeyim yazıma devam edicem

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Hadi oradan fetö ağzıyla konuşan dış mihrak hamisi.Sen baş komutanımız,hazretlimiz,ümmetin varisi hakkında nasıl böyle konuşursun.Beğenmiyorsan yallah Pelsinvanyaya.
Fetöcü olsam burda işim olmaz hacıyla hocayla işim olmaz benim siz gibi

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ironi yapiyosun sanmistim ama degilmis.ulkeyi 18 senedir yoneten basimiza turlu bela acan ve gaflet icinde olan hukumetin yaptigi iyi seyide kotu seyide ustlenmesi gerek.ama kotu birsey oldugunda DIŞ MINNAKKK cok azda olsa iyi seyleri hukumet yapti oluyor.dostum kusura bakma ama ulkenin yoneteni yerilir yada gerilir.insanda oldugu gibi toplumlarda ulkelerdede kendine yapar.dis mihrak deyipte suandaki yapilan binbirturlu hainligi gizleyemzler..ancak seni ve senin gibileri kandirirlar..iq su 90 uzrinde olan herkes memleketin soyuldugunu net anlar..ornek ver dersen yemin ederim forumun sayfasi asagiya kadar dolar..elestiren herkesi fetocu deyip kendi dogurdugunuz bir orgutu gercek VATANSEVERLERE camur atarak ortemezsiniz hatalarinizi.unutmaki biz feto bir picdir derken senin gibi zubukler fettullah hocaefendi diyordu.bari kapa ceneni utan ve oturyuzsuzlugun luzumu yok..

Geronim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
818
57
28
Fetöcü olsam burda işim olmaz hacıyla hocayla işim olmaz benim siz gibi
Ironi yapiyosun sanmistim ama degilmis.ulkeyi 18 senedir yoneten basimiza turlu bela acan ve gaflet icinde olan hukumetin yaptigi iyi seyide kotu seyide ustlenmesi gerek.ama kotu birsey oldugunda DIŞ MINNAKKK cok azda olsa iyi seyleri hukumet yapti oluyor.dostum kusura bakma ama ulkenin yoneteni yerilir yada gerilir.insanda oldugu gibi toplumlarda ulkelerdede kendine yapar.dis mihrak deyipte suandaki yapilan binbirturlu hainligi gizleyemzler..ancak seni ve senin gibileri kandirirlar..iq su 90 uzrinde olan herkes memleketin soyuldugunu net anlar..ornek ver dersen yemin ederim forumun sayfasi asagiya kadar dolar..elestiren herkesi fetocu deyip kendi dogurdugunuz bir orgutu gercek VATANSEVERLERE camur atarak ortemezsiniz hatalarinizi.unutmaki biz feto bir picdir derken senin gibi zubukler fettullah hocaefendi diyordu.bari kapa ceneni utan ve oturyuzsuzlugun luzumu yok..
Ahahahaha. :D Daha ironiyi farkedemeyecek kadar cahilsin.AKP sempatizanı biri ''yallah arabistana'' demez. :) Bir kere temel anlayışlarına ters. :) Hep derim bu ülkenin insanın büyük kısmının birbirinden farkı yok. :D Sadece hayatı ifade etme tarzı farklı. :)

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ahahahaha. :D Daha ironiyi farkedemeyecek kadar cahilsin.AKP sempatizanı biri ''yallah arabistana'' demez. :) Bir kere temel anlayışlarına ters. :) Hep derim bu ülkenin insanın büyük kısmının birbirinden farkı yok. :D Sadece hayatı ifade etme tarzı farklı. :)
Kusura bakma dostum.mesajinoyle gorunce sinirime hakim olamadim o yuzden ironiyi cozemedim ama cok sevindim suan.mesajim gitmesi gerekn yere gitmistir zaten okumustur.gercek feto gotu yalayanlar..tekrar ksura bakma

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
5 binlira olsa ne farkeder ? Önemli olan ortadaki pastanın büyümesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...