Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tumbet Herkese 10 TL

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
arkadaşlar aman diyeyim çok pis kötü sahtekar dolandırıcı bunlar yok diyenler olur inanmayın onlara şikayet varı okuyun

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Giriş adresi
tumbet146.com
Cevrim sarti
Min. 1.30 oran
15 kati cevrim isteniyor.
100 tl maximum çekim.Min 1 tl papara ilr yatirim yaptiktan sonra cekebilirsiniz.

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
365
63
Daha önce alanlar alabilir mi

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Kardes neye istinaden dolandırıcı dedin merak ediyorum açıklarsan bizde bilelim
Hoş ben sabah 04.00 te 700 talep veriyorum 04.20 de gönddriyor adamlar. Bu arada slotcuyum ben ve 1 yılı gecti bu siteye üye olalı küçük bir bilgi daha sadece 1 kez canlıya baglandim gerek duymuyosun.
Yinede senin sikintini merak etmedim degil

perfect88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
119
20
18
Hoş ben sabah 04.00 te 700 talep veriyorum 04.20 de gönddriyor adamlar. Bu arada slotcuyum ben ve 1 yılı gecti bu siteye üye olalı küçük bir bilgi daha sadece 1 kez canlıya baglandim gerek duymuyosun.
Katılıyorum

rolenaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
350
45
28
arkadaşlar aman diyeyim çok pis kötü sahtekar dolandırıcı bunlar yok diyenler olur inanmayın onlara şikayet varı okuyun
Sana katiliyorum dolandirico bes paea etmez site dolandiricidir yalanim.varsa allah belami versin beni dolandirdilar cunku o kadar

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Bende
Slot oynarım kardeş varmı iyi kazanç veren az miktarla çok vurdugun oyunlar yada bildiği n bı taktik varmı hangi oyun hangi saate ve ya hangi gün daha iyi verir benim oyunlar genelde blood dead gonzo Steam koi baska oyunları denemedim içlerinde en iyi veren hep dead oldu bana

utkuc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
25
28
Arkadaşlar başıma.geleni.anlatayim gerisine siz karar verin bana sürekli mesaj gelip duruyordu neyse bir üye olayım.dedim.csnli bağlantıya baglandım çevrimsiz şartsız papara bonusu var mı dedim.
Evet dediler
Sonra 40 tl için oranınız nedir dedim
Yüzde 15 dediler
Daha sonra daha detaylı diye bir link gönderdiler
Bende öğrendim gerek yok hemen atayım dedim sonra parayı hesbaa yolladim ve yatırım girerken bonus tıkladım.akrid olmadı para hesaba gecti canlı destek ben öyle birşey demedim.size link yolladim bize ne dedi ondan sonra kayıp bonusu istedim bizde yok o geçmiş olsun dediler bilginize 1 tl yatırım sarti vs önemli değil bilginiz olsun

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
papara 5 tl atabilecek varmi bi cekimi deniycem

Musttyy17

Üye
Yeni Üye
11
3
3
Arkadaşlar başıma.geleni.anlatayim gerisine siz karar verin bana sürekli mesaj gelip duruyordu neyse bir üye olayım.dedim.csnli bağlantıya baglandım çevrimsiz şartsız papara bonusu var mı dedim.
Evet dediler
Sonra 40 tl için oranınız nedir dedim
Yüzde 15 dediler
Daha sonra daha detaylı diye bir link gönderdiler
Bende öğrendim gerek yok hemen atayım dedim sonra parayı hesbaa yolladim ve yatırım girerken bonus tıkladım.akrid olmadı para hesaba gecti canlı destek ben öyle birşey demedim.size link yolladim bize ne dedi ondan sonra kayıp bonusu istedim bizde yok o geçmiş olsun dediler bilginize 1 tl yatırım sarti vs önemli değil bilginiz olsun
Ne anlatıyon hocam sen

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,764
913
113
Arkadaşlar ben 10 tl yatırım yaptım ve 100 tl 5 dakıka ıcınde papara ile geldi