Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Turboslot 50 FreeSpin (3.8) Deneme Bonusu

sametcan80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
691
316
63
50 Freespin Pragmatic sağlayıcısı Sweet Bonanza oyununda geçerli olup yatırım şartı bulunmamaktadır.
Freespin'lerinizden doğan bonus kazancınızı slot alanında 2 katı çevrim yaptıktan sonra dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Kullanım ve çevrim süresi 1 gündür.
Çekim sınırı yok Papara veya banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. (3.20 tl bet değeri ). Şartlar bu şekilde beyler. Ben aldım 1211 TL çekime gönderdim bakalım. Whatsapdan ekleniyor +237 6 8823 3285

Farukozturkjk19033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
413
132
43
50 Freespin Pragmatic sağlayıcısı Sweet Bonanza oyununda geçerli olup yatırım şartı bulunmamaktadır.
Freespin'lerinizden doğan bonus kazancınızı slot alanında 2 katı çevrim yaptıktan sonra dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Kullanım ve çevrim süresi 1 gündür.
Çekim sınırı yok Papara veya banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. (3.20 tl bet değeri ). Şartlar bu şekilde beyler. Ben aldım 1211 TL çekime gönderdim bakalım.
Destek mi ekledi kral

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,098
2,872
113
Çekim sınırı yok Papara veya banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz. (3.20 tl bet değeri ). Şartlar bu şekilde beyler. Ben aldım 1211 TL çekime gönderdim bakalım.
deneme bonusumu bu yoksa eklememi yapmis