Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Turboslot 50 Freespin Deneme Bonusu

mtuna04

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
57
2
8
Arkadaşlar turboslot sitesinde big bass bonanzada 50 freespin 2.10 tl den alabilirsiniz. Üye olduktan sonra arama talebi oluşturarak konu başlığına nisan hanım yazarsanız herkeze freespin tanimlanacak ben aldım almayan varsa bu sekilde alabilir

Murat_Cinar06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,695
791
113
Arkadaşlar turboslot sitesinde big bass bonanzada 50 freespin 2.10 tl den alabilirsiniz. Üye olduktan sonra arama talebi oluşturarak konu başlığına nisan hanım yazarsanız herkeze freespin tanimlanacak ben aldım almayan varsa bu sekilde alabilir

Teyet Ediyor Evlat Nerden Ne Geldi Diye Sıkıntılı Yani

ezenginer

Basketçi ve Alt
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,826
9,266
113
Yok bonus

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
Mail geldi formu doldurun dendi.doldurdum.Arayacağız dediler.Telefon önümde saniyelik aramayla telefonu açamadım.Açamam izin vermediler.O arada eklemişler ve aynı gün hakkın bitiyormuş.Kızdım neden aramadınız diye biz aradık siz açmadınız dediler.Ben de size yatırım falan yapmıyorum dedim kapadım teli.Aradan biraz zaman geçti bu sefer bilmediğim bir oyunda eklemek istediler 50 yerine 20 freespin istemiyorumdedim kapadım.Sonraki aramalarını açmadım.Boyle işte bu siteye yatırım yapılmaz aslında.