Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Türk Takımları Avrupa'da Sahne Alıyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
1600854269221.png

UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda mücadele eden Türk takımları Beşiktaş, Galatasaray ve Aytemiz Alanyaspor, 24 Eylül Perşembe günü maça çıkacak.

Güney Kıbrıs Rum yönetimi ekibi Apollon ile Polonya temsilcisi Lech arasında bu akşam oynanacak maçla başlayacak Avrupa futbolunun en önemli ikinci organizasyonunun 3. eleme turu, aralarında Türk takımlarının da yer aldığı 34 maçla tamamlanacak.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. eleme turu maçlarında Beşiktaş, Portekiz temsilcisi Rio Ave'yi Vodafone Park'ta TSİ 20.00'de ağırlayacak. Siyah-beyazlı ekip, bu maçı kazanması halinde play-off turunda İtalya'nın Milan ve Norveç'in Bodo Glimt takımları arasındaki eşleşmeyi geçen tarafla yine İstanbul'da karşılaşacak. Maçın yayımlanacağı kanal ise henüz netleşmedi.

Galatasaray, Hırvatistan ekibi Hajduk Split'i Türk Telekom Stadı'nda TSİ 21.00'de ağırlayacak. D-Smart platformunda bulunan Smart Spor kanalından canlı olarak takip edilebilecek bu tur maçını geçmesi halinde sarı-kırmızılı ekip, Hollanda'nın Williem II ve İskoçya'nın Rangers ekipleri arasındaki maçı kazanan tarafla deplasmanda play-off maçına çıkacak.

Aytemiz Alanyaspor ise Lerkendal Stadı'nda Norveç'in Rosenborg takımına TSİ 20.00'de konuk olacak. Karşılaşma TRT Spor'dan canlı takip edilebilecek. Akdeniz temsilcisi, play- off turuna kalması halinde Slovenya'nın Mura ile Hollanda'nın PSV Eindhoven arasındaki 3. tur maçını geçen tarafla evinde karşılaşacak.

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
Galatasaray ve Alanya geçer diye düşünüyorum Beşiktaş kağıt üstünde geçmeli ama şüphelerim var baya çok garip takım umarım geçer

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
Galatasay 'ın Avrupada iyi işler yapacağına inanıyorum başarılar diliyorum TÜRK takımlarına 🧐

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
pandemi nedeniyle içerde oynayanlar şanslı , GS ve BJK turlar Alanya elenir . sonraki turda ise kimse kalmaz. artık bizim lig ve futbolumuz avrupanın çok gerisinde rakip azıcık iyiyse bizim takımların şansı yok.
inşallah ben yanılırım hepsi turlar

Feyzullahalev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
560
1,390
93
Başarılar ama rosenborg alanyayi kesin eler Rio Ave de bjk yi eler tek tur atlayan takım gs olur

remev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
57
28
Başarılar diliyoruz takımlarımıza

hakan8080

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
455
166
43
nedense elenir diyenlerin hepsi fenerbahçeli 😃😃😃 dikkatimi çekti 😃😃 artık inşallah seneye sizde elenirsiniz 😃

murat95

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
78
19
8
tüm takımlarımıza başarılar dilerim en az bi iki takımımızın tur atlıyacağına inaniyorum

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
avrupa kupası işi eskidenmiş euro dolar dan sonra başarı beklemiyorum bundan sonra