Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Türk Telekom Ev İnterneti

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
s.alkm arkadaşlar benim ev internetime 10 500 limit çıkıyor ev interneti annemin üzerine oldugu için cihaz alıp bozduramadım internette bozum yapan sağlam bi yer varmı çok acil para lazım annem hasta olduğu için çarşıya götüremiyorum bildiğiniz sağlam bi yer varsa bozum yapacak paylaşırsanız sevinirim

fonseca30

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
42
5
8
s.alkm arkadaşlar benim ev internetime 10 500 limit çıkıyor ev interneti annemin üzerine oldugu için cihaz alıp bozduramadım internette bozum yapan sağlam bi yer varmı çok acil para lazım annem hasta olduğu için çarşıya götüremiyorum bildiğiniz sağlam bi yer varsa bozum yapacak paylaşırsanız sevinirim
Kanka limitin ne kadar çıktığını nasıl ogreniyrz

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
bayiden öğrendim ama annem olmadığı için cihaz alamadım

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,204
2,309
113
Burası bozuyorda daha yüksek bozanlar var
💥HADI VERESIYE %60✅
💥KREDIM BOZUM %70✅
💥PAYCELL BOZUM %70-80✅
💥RAZER GOLD %65-70✅
💥POKUS BOZUM %70✅
💥MONEYPAY SMS GELEN AKTIF✅
💥AKBANK DAVET KODU
💥TİCKET %60 ✅
💥MULTİNET %60 ✅
💥SODEXO %60✅
💥İSTANBUL KART %60✅
💥VADOFONE sms ile cekim✅
💥HEPSIPAY BOZUM✅
💥TTNET FATURANA
YANSITARAK 12 AY TAKSITLE 500 ALIŞVERİŞ %70-75✅
✅GÜVENİN TEK ADRESİ✅
🇹🇷 İLETİŞİM CEP🇹🇷
https://wa.me/905434668453
🇹🇷DEKONT ULAŞIM🇹🇷
🇹🇷KANALA ULAŞIM🇹🇷

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
Telegramdan yazanlara hiç bı şekilde güvenmeyin hepsi dolandirici

burak2046

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
20
18
Dostum o limit gsm hatlarındaki mobil ödeme limiti gibi değil. Türk Telekom çalışanıyım ben ve o limit sadece mağazada geçerli olan ve herhangi bir aksesuar veya cihaz almak için verilen bir limit. Onu hiçbir yerden bozduramazsın veya nakite çeviremezsin sadece aboneliğin yasal sahibiyle beraber mağazaya gidip bir ürün satın alabiliyorsun taksitle bir şekilde farklı herhangi bir şekilde nakite çevirme ihtimali veya imkanı yok.

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Dostum o limit gsm hatlarındaki mobil ödeme limiti gibi değil. Türk Telekom çalışanıyım ben ve o limit sadece mağazada geçerli olan ve herhangi bir aksesuar veya cihaz almak için verilen bir limit. Onu hiçbir yerden bozduramazsın veya nakite çeviremezsin sadece aboneliğin yasal sahibiyle beraber mağazaya gidip bir ürün satın alabiliyorsun taksitle bir şekilde farklı herhangi bir şekilde nakite çevirme ihtimali veya imkanı yok.
eyvallah saolasın dost lazer gol pini alabiliyon diyorlar

burak2046

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
20
18
eyvallah saolasın dost lazer gol pini alabiliyon diyorlar
Hayır dostum ya yalan söylüyorlardır ya da yanlış biliyorlardır çünkü o kız gibi veya olimitin gözükebileceği veya harcanabileceği bir platform yoktur. Hatta sen Türk Telekom online işlemler uygulamasını yüklediğinde internet hesabına girdiğin zaman dahi hiçbir şekilde bu limiti göremezsin veya dediğim gibi harcayıp kullanamazsın. Sadece mağaza içerisindeki herhangi bir ürünü taksitli bir şekilde satın alabilmen için verilen bir limit bu

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,407
1,012
113
Hayır dostum ya yalan söylüyorlardır ya da yanlış biliyorlardır çünkü o kız gibi veya olimitin gözükebileceği veya harcanabileceği bir platform yoktur. Hatta sen Türk Telekom online işlemler uygulamasını yüklediğinde internet hesabına girdiğin zaman dahi hiçbir şekilde bu limiti göremezsin veya dediğim gibi harcayıp kullanamazsın. Sadece mağaza içerisindeki herhangi bir ürünü taksitli bir şekilde satın alabilmen için verilen bir limit bu
Kanka play store sitesi varya türk Telekomun orada razer Gold alırken TTNet faturan ile al kısmı var TT mobil ödeme ve Türk telekom sabır internet faturasiyla aliniyor

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,407
1,012
113
Bahsettiğim şey zaten sepete eklemeden de 12 taksit ile faturanla alabileceğin yazıyor

Ekli dosyalar

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
TTNet faturasina yansıtılarak razer gold alıyorsun . İki gün birisi bozdurdu ona yardımcı oldum nakit olarak
Yanlış bildiğin konularda yorum yapma dostum sen

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
TTNet faturana yansıtarak 12 ay takside kadar alinabiliyor razer gold . Bilmeden ne kadar çok yorum yapan var

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,204
2,309
113
Kanka play store sitesi varya türk Telekomun orada razer Gold alırken TTNet faturan ile al kısmı var TT mobil ödeme ve Türk telekom sabır internet faturasiyla aliniyor
250 lik alımı kapatmış playstore vaybe

burak2046

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
20
18
TTNet faturasina yansıtılarak razer gold alıyorsun . İki gün birisi bozdurdu ona yardımcı oldum nakit olarak
Yanlış bildiğin konularda yorum yapma dostum sen
Senin TTNET faturasına yansıtarak aldığın şey arkadaşın mağazaya gelip de 10.000 TL limit ile aynı şey değil. Arkadaş mağazaya gelip de sadece mağaza içi ürün alabileceği limiti yazmış ve onun açıklaması olarak yazmış olduğum cevap o. Az sen de çok fazla okuyup anlamadan maydanoz olma dostum. Bizim burada tartıştığımız şey mağaza içi alabileceği taksitli cihaz limiti. Senin bozdurduğun veya nakite çevirdiğim Türk Telekom faturasına yansıtarak yapmış olduğun işlem o limitle aynı şey değil

iso0625

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
813
317
63
Telegramdan yazanlara hiç bı şekilde güvenmeyin hepsi dolandirici
Telegram dan yazanlara itibar etmeyin burda bi orpccgu money bozum için 150 yedi 150 benim için sorun değil onun a.skm oc piç sakin inanıp kanmayın canınız yanmasın isteyen varsa güvenle bozum yapan yer var nakitci dayı ordan yapin ben 4 5 kez yaptım sorunsuz

burak2046

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
20
18
Dostum siz bizim burada konuştuğumuz şeye tam olarak okuyup anlamadan yorum yapıyorsunuz da sizin faturaya yansıtarak almış olduğunuz o dijital ürünler arkadaşın bahsetmiş olduğu 10.000 TL'nin üzerindeki cihaz limiti ile aynı şey değil. Biz farklı bir muhabbeti konuşuyoruz siz faturaya yansıtarak alabileceğiniz dijital üründen bahsediyorsunuz

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Razer Gold alıp sat playstoteden taksit imkanida var

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Ev İnternetine cihaz veriyorlar mı ben düzenli ödüyorum 8 aydır

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
Telegram dan yazanlara itibar etmeyin burda bi orpccgu money bozum için 150 yedi 150 benim için sorun değil onun a.skm oc piç sakin inanıp kanmayın canınız yanmasın isteyen varsa güvenle bozum yapan yer var nakitci dayı ordan yapin ben 4 5 kez yaptım sorunsuz
Bende aynısını yazmışım dostum o yüzde telegramdan kimse kimseyle alışveriş yapmasin