Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Türk Telekom Yasal Takip Süresi

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Abiler Türk Telekom mobil hattıma tanımlı bi cihaz var benim hattımı kapatmak gibi bi niyetim var cayma bedeli vs total 13bin tutuyor. Ben bunu bugün iptal ettirsem borcu en geç ne kadar erteleyebilirim yasal takip başlamadan başına gelen varmı daha önce müşteri temsilcisi normalde 65 gün + 1 hafta bekleme süresi diyor ama bu hattı kısıtlananlar için böyleymiş hat kapatması için net bi süre görüntüleyemiyorum diyor yersen, var mıdır bilgisi olan

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Abiler Türk Telekom mobil hattıma tanımlı bi cihaz var benim hattımı kapatmak gibi bi niyetim var cayma bedeli vs total 13bin tutuyor. Ben bunu bugün iptal ettirsem borcu en geç ne kadar erteleyebilirim yasal takip başlamadan başına gelen varmı daha önce müşteri temsilcisi normalde 65 gün + 1 hafta bekleme süresi diyor ama bu hattı kısıtlananlar için böyleymiş hat kapatması için net bi süre görüntüleyemiyorum diyor yersen, var mıdır bilgisi olan
Borcu nu ode oyle kapat kardeş alınca iyi ödemeye gelince yok

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,061
44,114
113
Birader Türk Telekom hissedarı mısın hayırdır cebinden mi çıktı

Evet

Türk Telekom'un hisselerinin yüzde 60'ı Türkiye Varlık Fonu'na, %25'i Nova- Finans Geriye kalan yüzde 15'lik hissesi halka arz edilmiştir

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,735
5,866
113
Hattı kapandıktan sonraki ilk faturada borcun tamami gelir sonrasında müşteri temsilcisinin dedigi süreç başlar

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Hep mi çakallık pesindesiniz varya

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
He devlette bana ön ayak oluyo al diyo 3 aya kadar seni mahkemeye vermeyecekler ama bi bana özel siz yapamazsınız, hepiniz mi vergi rekortmenisiniz la
Alırken iyi sonra nasıl odemem diye hesap yapıyorsunuz moneypayda aynuydiniz hepsipayda ayniydiniz. Nasıl bir kumar bagimlisisiniz sizler

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
438
83
Bende Türk telekomluyum tel numaramın son 4 hanesini değiştircem hemen değişir mi

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,735
5,866
113
Bahigo 2000 tl ye kadar%100 vermis 1.50 den toplam bakiye 3 kat cevrim satilik hesap var @Novasky finans 🤣

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,174
2,268
113
Evet

Türk Telekom'un hisselerinin yüzde 60'ı Türkiye Varlık Fonu'na, %25'i Nova- Finans Geriye kalan yüzde 15'lik hissesi halka arz edilmiştir
Seninki de bankadan 1000 TL lik hisse alıp,bankanın sahibi hissetmen gibi oldu ,😃😃😃

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Alırken iyi sonra nasıl odemem diye hesap yapıyorsunuz moneypayda aynuydiniz hepsipayda ayniydiniz. Nasıl bir kumar bagimlisisiniz sizler
Ya kardeş sana konunun kumar olduğunu söyleyen kim :D e sim açıcam vodafonedan hattımı kapatmam lazım ama borcu bu ay ödeyemiyorum bilgi edinmeye çalışıyorum ruh hastası mısınız kardeşim siz

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,735
5,866
113
Ya kardeş sana konunun kumar olduğunu söyleyen kim :D e sim açıcam vodafonedan hattımı kapatmam lazım ama borcu bu ay ödeyemiyorum bilgi edinmeye çalışıyorum ruh hastası mısınız kardeşim siz
Söyledik yukarda işte kardeşim hattın kapandığı günden sonraki ilk fatura döneminde bütün borç tek ödeme seklinde gelir ödemezsen yasal süreç başlar sana temsilcinin dediği gibi sonrasında da icralık olursan 13 k minimum 20 25 k olarak gelir

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,061
44,114
113