Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Turkcell Faturalı Hat Sahiplerini Dikkatine!..

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,857
15,693
113
Arkadaşlar size bir bilgilendirme duyurusu yapacağım.
Belki bilenleriniz bilir. Bilmeyenler için yapıyorum paylasimimi...

Bildiğiniz üzere turkcell paycell üzerinden her ay kullanıcılarına mobil ödeme limiti tanımlamaktadır. Bir kısmı bunun ibana transfer ile hesabınıza çekilebilir Tutar, diğer kısmı da çekilemez bakiye olarak mobil ödeme cüzdanında bulunmaktadır.

Simdi ben sizlere bu cekilemez bakiye ile yüksek oranda nasıl nakite cevirebilecegizi bilmeyenlere anlatacağım. YOK YERE YUZDE 60 KOMISYONLARLA MILLETE KOMISYON YEDIRMEYIN...

Paycell uygulaması üzerinden razer gold pin satın alıyoruz..

Screenshot_20220111-175957_Paycell.jpg

Daha sonra uygulama bize kod veriyor. Aldığımız kodu da bynogame hesabi açıp orada bize satın panelinden kopyalayıp yapıştırıyoruz. Yaklaşık 5 dk sürüyor kontrol edilip hesaba tanımlamaları..

Screenshot_20220111-180038_Chrome.jpg

Bakiye hesabımıza tanimlandiktan sonra papara ile cekim talebi veriyoruz. 1 saniyede otomatik olarak hesabımıza geliyor...
Screenshot_20220111-180152_Chrome.jpg
Hepsi bu kadar basit arkadaşlar.
Yok yere yüzde 60 a bozdurmayin.Suan 88 tl ye 100 liralık razer gold bozumu yapılıyor.
Herkese bol şans...

Ekli dosyalar

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Arkadaşlar size bir bilgilendirme duyurusu yapacağım.
Belki bilenleriniz bilir. Bilmeyenler için yapıyorum paylasimimi...

Bildiğiniz üzere turkcell paycell üzerinden her ay kullanıcılarına mobil ödeme limiti tanımlamaktadır. Bir kısmı bunun ibana transfer ile hesabınıza çekilebilir Tutar, diğer kısmı da çekilemez bakiye olarak mobil ödeme cüzdanında bulunmaktadır.

Simdi ben sizlere bu cekilemez bakiye ile yüksek oranda nasıl nakite cevirebilecegizi bilmeyenlere anlatacağım. YOK YERE YUZDE 60 KOMISYONLARLA MILLETE KOMISYON YEDIRMEYIN...

Paycell uygulaması üzerinden razer gold pin satın alıyoruz..

Ekli dosyayı görüntüle 201523

Daha sonra uygulama bize kod veriyor. Aldığımız kodu da bynogame hesabi açıp orada bize satın panelinden kopyalayıp yapıştırıyoruz. Yaklaşık 5 dk sürüyor kontrol edilip hesaba tanımlamaları..

Ekli dosyayı görüntüle 201524

Bakiye hesabımıza tanimlandiktan sonra papara ile cekim talebi veriyoruz. 1 saniyede otomatik olarak hesabımıza geliyor...
Ekli dosyayı görüntüle 201525
Hepsi bu kadar basit arkadaşlar.
Yok yere yüzde 60 a bozdurmayin.Suan 88 tl ye 100 liralık razer gold bozumu yapılıyor.
Herkese bol şans...
Dost benim telefon faturası üzerinden satın alıp yapamiyormuyuz biseyler turkcel degilim

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
@dancy35 dostum üye oldum bynogameye ordan aldığımız rozer goldu nereye tıklayıp kopyalicaz onu da yazarmisin orasını anlamadim

Manavci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,531
1,888
113
Kardesim allah razi olsun 3-4 aydir 100e 60 aliyorum cok sagol bilgi icin.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Deneme amaçlı yaptım şuan bakalım hesabıma cekebilcekmiyim cektigimde tekrar yazcam

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
bu iyimiş kardeş tebrik ediyorum. Şansın bol olsun

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
O zaman güzel insanlara bi bilgi de ben vereyim.
Tttnet hattı olanlar ev interneti 500 tl aylık limit oluyor bu limit ile alışveriş yapabiliyorsun 12 taksit
buradan ürün razer gold alımı var. 500 razergol alırsın arkadaşın dediği yerde satarsın 12 taksite bölünüyor. Ancak bunu alman için telekom ana bayide numaranı güvenli internet olarak kaydetmen lazım. bu 1
2.ci olay vodafone türktelekom hattı olanlar buraya girip buradan mobil ödeme gene razergold alabilir.
Kumar bataklıgı zor olay.
Kimseye tavsiye etmem mobilödeme kontör satmalar paycel ıvır zıvır.
Ama kan kaynıyor herkez bir umut peşinde 50 100 lira ile 5 10 bin yapma peşinde sonra fatura ev kirası gibi geliyor dikakt edin.
He 3.cü olarak türkcell telekom çok borcu olup fatura ödemeyenler müşteri hizmetleri arasın fatura taksitlendirme yapabilirsiniz.