Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Türkcell Super Online Ev İnterneti Hk.

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,384
1,323
113
DOSTLAR EV İNTERNETİMİN TAAHHUTU BİTMİS BANA 700 TL YASLADİLAR BU GUN ARADİM İPTAL ETTİRDİM SUAN EV İNTERNETİM KAPATİLDİ BİLDİGİNİZ UYGUN EV İNTERNETİ VARMİ EVE YAPTİRABİLECEGİM HİZLİ GUZEL BİSE

TomRiddle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
680
313
63
DOSTLAR EV İNTERNETİMİN TAAHHUTU BİTMİS BANA 700 TL YASLADİLAR BU GUN ARADİM İPTAL ETTİRDİM SUAN EV İNTERNETİM KAPATİLDİ BİLDİGİNİZ UYGUN EV İNTERNETİ VARMİ EVE YAPTİRABİLECEGİM HİZLİ GUZEL BİSE
Turknete bak dostum. Yada binanizda turksat altyapisi varsa uydunet. Daha ucuzlari yok

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
349
83
Turknete bak dostum. Yada binanizda turksat altyapisi varsa uydunet. Daha ucuzlari yok
Türknet çok iyi de sorun yaşadın mı karşında muhattap bulamıyorsun eğer olduğun yerde şubesi yoksa hiç bulaşmamak lazım

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
857
291
63
Mahallediki.alt yapıya bakio i.blner ben 290 ödüyorum süper online

TomRiddle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
680
313
63
Türknet çok iyi de sorun yaşadın mı karşında muhattap bulamıyorsun eğer olduğun yerde şubesi yoksa hiç bulaşmamak lazım
Fiber altyapilar haricindeki tum operatorler turk telekom altyapisini kullandigi icin muhattap bulmak hepsinde zor dost muhattap olsada mudahele edemiyor zaten