Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tyler Durden

carbrusk

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
139
44
28
Sizler işiniz değilsiniz. Sizler paranız kadar değilsiniz. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz. Sizler iç çamaşırı değilsiniz. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz.

carbrusk

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
139
44
28
Her şeyden önce korkmayı bırakıp bir gün öleceğini kabullenmelisin.

carbrusk

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
139
44
28
Dibe vurmak bir haftasonu eğlencesi değildir, Lanet olası bir seminer değildir,Her şeyi kontrol etmeyi bırak, Kendi haline bırak, Olsun!tyler9.jpg

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
bu filme bağlı olarak yaşamayı ergenlik ve boş olarak görüyorum hocam nedir bu dövüş kulübü sevdanız. yönetmen yapımcı senarist oyuncu güzel iş çıkarmışlar tamamda çok abartıyonuz bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Eğer hiç kavga etmemişsen kendini tanıman ne kadar mümkün? Hiç bir yara izim olmadan ölmek istemiyorumtyler5.jpg

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Ağzınızda bir silah varken ve silahın namlusu dişlerinizin arasındayken ancak sesli harflerle konuşabilirsiniz

images - 2021-09-02T005006.719.jpeg

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
12,736
113
Hiçbir zaman kusursuz olmayayım.

Kurtar beni, tyler, kusursuz ve tamamlanmış olmaktan kurtar.

Gülüşünde iğrenc bir çaresizlik var.

Ben Jack’in dışlanmışlık hissedeniyim.

Bize dünyanın b*kundan ve pisliğinden başka bir şey bırakmadılar.

Her şeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeç. Bırak ne olacaksa olsun. Bırak olsun. (Tyler)

Başka bir yerde, başka bir zamanda uyanabilseydim, başka bir insan olarak uyanabilir miydim?

Hiçbir zaman tamamlanmış olmayayım, ne olur.

Hiçbir zaman halimden memnun olmayayım.

Dibe vurmadan özgür olamazsın.
Çünkü ancak kendimi mahvederek ruhumun gerçek gücünü keşfedebilirim.

Belki de kendimizi daha iyi bir şeye dönüştürmek için her şeyi kırıp dökmemiz gerekiyor.

Bu senin hayatın ve anbean sona eriyor.

Her akşam ölüyor ve her sabah doğuyordum.

Bir süre sonra herkesin hayatta kalma oranı sıfıra iniyor

Uykusuzken hiç bir şey gerçek görünmüyor. Sanki her şey uzakta. Her şey suretin, suretinin sureti…

Sevdiğiniz herkesin size sırt çevireceğini ya da öleceğini fark ettiğiniz zaman ağlamak kolaydır.

Kültürümüz hepimizi aynı yaptı. artık kimse gerçek anlamda beyaz ya da siyah, zengin ya da yoksul değil. Hepimiz aynı şeyi istiyoruz. teker teker, hiçbirimiz hiçbir şey değiliz.

” Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız. Simdi bunu anlamaya başlıyoruz. ” (Tyler Durden)

“Sen gerçek değilsin, o silah senin elinde değil aslında benim elimde