Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket UEFA Konferans Ligi’nde Fenerbahçe Slavia Prag’ı Geçebilir Mi?

Fenerbahçe mi Slavia Prag mı PlayOff’u Geçer?

• Kullanılan toplam oy
    58

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,691
8,283
113
Prag ciddiye alırsa bu maçı favori olarak görüyorum ancak gönül isterki fenerbahçe kazansın ülke puanı katkısı olsun

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
anladık Galatasaraylısınız da suyunu çıkarmayın , slavia prag kim Fenerbahçe yürüye yürüye turu geçer.
şampiyonlar ligi öne elemede Ferencvaros tokatlamış , avrupa ligi ön elemede legia varsova tokatlamış gelmiş konferans liginde 2 maç kazanmış hepsi o.

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
anladık Galatasaraylısınız da suyunu çıkarmayın , slavia prag kim Fenerbahçe yürüye yürüye turu geçer.
şampiyonlar ligi öne elemede Ferencvaros tokatlamış , avrupa ligi ön elemede legia varsova tokatlamış gelmiş konferans liginde 2 maç kazanmış hepsi o.

dost keşke fenerbahçe turu geçse lakin bu futbolla zor

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
@KARTALizma dost ne düşünüyosun senin engin düşüncen nedir :)
Başkanım bu konu hakkında daha önce bi konu geçmişti ve değerlendirmem şu yönde olmuştu bundan yaklaşık 3 hafta önce; ''Yıllar önce Fenerbahçe Sevilla'yı eler herhalde bu oyunla diye konuşurken şimdi Slavia Prag çıkarsa acaba geçer miyiz diye düşünür hale geldik, ülke futbolumuzun hali maalesef bu'' demiştim ve şans bu ya Slavia Prag geldi konunun üzerine :)

Ama şöyle bir gerçek var, bence Fenerbahçe şuan ligin başındaki performansının üzerine çıktı, ben ortada görüyorum şartları. Gönlüm ülke puanından yana olduğu için de tur için oylamada hakkımı Fenerimize kullandım. :)

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,792
10,395
113
Fenerbahçe toparlandı antep maçı şansızlık ve hatalardan dolayı bu bahsettiginiz takimla fenerbahce kiyaslanamaz cok rahat gececektir turu

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
Başkanım bu konu hakkında daha önce bi konu geçmişti ve değerlendirmem şu yönde olmuştu bundan yaklaşık 3 hafta önce; ''Yıllar önce Fenerbahçe Sevilla'yı eler herhalde bu oyunla diye konuşurken şimdi Slavia Prag çıkarsa acaba geçer miyiz diye düşünür hale geldik, ülke futbolumuzun hali maalesef bu'' demiştim ve şans bu ya Slavia Prag geldi konunun üzerine :)

Ama şöyle bir gerçek var, bence Fenerbahçe şuan ligin başındaki performansının üzerine çıktı, ben ortada görüyorum şartları. Gönlüm ülke puanından yana olduğu için de tur için oylamada hakkımı Fenerimize kullandım. :)
bir tık katılıyorum sana dost :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
858
113

Durum ortada. Fenerbahçeyi elemek için eli ayağı tutan, tercihen askerliğini yapmış 7-8 kişi olması yeterli bir takımda...

dk 68 evinde yenik korner atmamış bir takımdan bahsediyoruz fener derken :D cidden yürüye yürüye geçiyor fener turu.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
Durum ortada. Fenerbahçeyi elemek için eli ayağı tutan, tercihen askerliğini yapmış 7-8 kişi olması yeterli bir takımda...

dk 68 evinde yenik korner atmamış bir takımdan bahsediyoruz fener derken :D cidden yürüye yürüye geçiyor fener turu.
o 2 ay önceki yorumumdu ve hoca vitor idi . o günlerde çok iyi olmasada daha iyi bir futbol oynuyorduk .Vitor sonrası dönem oynanan futbolla bu sonuç normal .
rakip konusunda ise fikrim aynı , vasat bir kasaba takımı

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
geçemez ligi bile bu sırada bitiremez bizden birşey olmaz bu yılda tırt