Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti umtkvk | Bayern Yarım Düzine Atar Kuponum

Kupon Miktarı
20464.1
Kupon Oranı
6.90

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Gs 2 olarak çıkacak United topmu oynuya ya boş yapmayın be
3. bile olamaz yazmış sonuncu olacak anlamı çıkıyor :D

Bana kalırsa 2. çıkarız Bayernin arkasından gruptan ama futbol bu bakalım şu maçta bi beraberlik kopartırsak iyi olacak.

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,999
25,801
113
@Daimon @Shellac bu arkadaş Harbi Ruh hastası muhattap olmadığım halde geliyo bunları yazıyo ha bu arada bana ödül falan atmışlığı yok o forumda başkaları dan var ama bu niye kendi kendine gelin güvey oldu onu anlamadım millete yalancı diyo kendi yalancılığın alasını yapıyo neyse ben rahatsız oluyorum ilgilenirsiniz
Screenshot_20231109_000028_com.android.chrome.jpg

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,134
6,683
113
baskan real madrıd 5 olur
Bmunıh:Gs ms1:1

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Fenerli misin nesin GS'yi kötülüuonz
Ya sktr et ağzı olan konuşur ben takımımla gurur duyuyorum gocunan İcardinin malafatı yesin Avrupa maçlarında rakibi tutan adam kanı bozuktur kansızdır ben Bjk Fener maçlarında heyecandan yerimde duramıyorum maçları izlerken bazı kişiler kansız olabilir o da onların aybı dost

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,855
1,272
113
Fenerlisi bjklisi ne boş yapıyonz gidin tranzonu yemin be

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,855
1,272
113
Ya sktr et ağzı olan konuşur ben takımımla gurur duyuyorum gocunan İcardinin malafatı yesin Avrupa maçlarında rakibi tutan adam kanı bozuktur kansızdır ben Bjk Fener maçlarında heyecandan yerimde duramıyorum maçları izlerken bazı kişiler kansız olabilir o da onların aybı dost
Aynn dost haklısın vallahi

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Maç hakkındaki yorumum şu ilk golü cimbomum atar ama bayern son 20 dkda 2 1 yapar gibi bi hissim var

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
@Daimon @Shellac bu arkadaş Harbi Ruh hastası muhattap olmadığım halde geliyo bunları yazıyo ha bu arada bana ödül falan atmışlığı yok o forumda başkaları dan var ama bu niye kendi kendine gelin güvey oldu onu anlamadım millete yalancı diyo kendi yalancılığın alasını yapıyo neyse ben rahatsız oluyorum ilgilenirsiniz
Ekli dosyayı görüntüle 417679
Aferin böyle devam et. Allahın günü çok bu lafımı unutma savaş kurt efendi :)

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,855
1,272
113
Manu gelenden 4 gol yiyor eski Manu mi kaldı yaa

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ağzına sağlık.