Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Umutks41 Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Beyler gözlerim kapanıyor artık kusura bakmayın yarın görüşürüz. @Umutks41 kardesim paranı alırsın inşallah iyi geceler herkese.

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
bakalım yarın yani bugünle 3. günü ne yapacaklar.Bugün %75 3. günü %100 oran ya sayılı kişiye çevirirler yada limitleri düşürürler ya da aynen devam edip bol bol çekim gecikme bonusu dağıtırlar 50 lira 50 lira :D

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,881
50,720
113
Beyler ben uyucam normalde şu para gelmeden asla uyumazdım 48 saattir uyumuyorum 1 saat bile gözüme uyku girmedi para ödenirse öğlen kalktığımda birazını borca birazını rollinge yatırırız bişeyler kazanırız hep birlikte inşallah

Yilmazseko21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,356
1,674
113
Benim düşüncem yanılcagımı düşünmüyorum babacan :D Yarına herkesin ki ödenir 2.Holigan vakası cok yuklenme var saha ekıbı az vb devam etmek isteyen site kendi ayagına yuzde 50 de degil 100 de 100 bonusda sıkar :D

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Beyler ben uyucam normalde şu para gelmeden asla uyumazdım 48 saattir uyumuyorum 1 saat bile gözüme uyku girmedi para ödenirse öğlen kalktığımda birazını borca birazını rollinge yatırırız bişeyler kazanırız hep birlikte inşallah
hayirli geceler umudun sikma canini oglene kadar yatirlar insallah

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bybu happynes. Ya yemişim rolünü kank:) parayi al yarisina borclarini kapat . Yarisiyla git iki tıktık yap keyfin yerine gelsin:)

Yilmazseko21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,356
1,674
113
Bagısıklık yuzunden ölcen uyu kardeşim benım uyu

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Kardeşim adına üzülürüm gelmzse ki bnce gelmiycek.insallah gelirde seviniriz.iyi uykular

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,881
50,720
113
Benim düşüncem yanılcagımı düşünmüyorum babacan :D Yarına herkesin ki ödenir 2.Holigan vakası cok yuklenme var saha ekıbı az vb devam etmek isteyen site kendi ayagına yuzde 50 de degil 100 de 100 bonusda sıkar :D
İnşallah kanka valla yanlış anlama da bu site eskiden harbi iyiydi ama bozmuş benım umudum %25

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Umut daha fazla bağlanma bence yarını bekle. Ödeyecekleri varsa da ödemezler.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Aynen kank bunlar frebet falan dagitti ya bide cogu kisi cekim yapti. Saha elemanlarida falan azsa ondan aksamis olabilir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...