Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanımını Önleme

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Arkadaşlar aranızda uyuşturucu veya uyarıcı madde kullananlarınız var. Size kesinlikle izlemeniz gereken bir film önerim var. Size tavsiyem bu filmi izleyin. Ama kafanız boşken, Rahat bir şekilde izleyin hiçbir detayını kaçırmayın. Filmden sonra pişmanlık yaşayacaksınız. Belki bi film sayesinde bırakamayacaksınız ama kötü bi olayda bu filmden kesitler gelecek aklınıza. İnşallah kısa zamanda kurtulursunuz özellikle sentetik ve eroin kullananların allah yardımcısı olsun. %80'iniz bırakamazsınız ara verirsiniz sadece.

İşin sanat boyutuna gelecek olursak eğer bu film kesinlikle 2000'li yılların en iyi filmi. Jared Leto'yu üne kavuşturan film.
Film müziği için ayrı bi başlık bile açılabilir ...

Filmin Orjinal Adı: Requiem for a Dream (Bir Rüya için Ağıt)

yekobaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
55
18
Arkadaşlar aranızda uyuşturucu veya uyarıcı madde kullananlarınız var. Size kesinlikle izlemeniz gereken bir film önerim var. Size tavsiyem bu filmi izleyin. Ama kafanız boşken, Rahat bir şekilde izleyin hiçbir detayını kaçırmayın. Filmden sonra pişmanlık yaşayacaksınız. Belki bi film sayesinde bırakamayacaksınız ama kötü bi olayda bu filmden kesitler gelecek aklınıza. İnşallah kısa zamanda kurtulursunuz özellikle sentetik ve eroin kullananların allah yardımcısı olsun. %80'iniz bırakamazsınız ara verirsiniz sadece.

İşin sanat boyutuna gelecek olursak eğer bu film kesinlikle 2000'li yılların en iyi filmi. Jared Leto'yu üne kavuşturan film.
Film müziği için ayrı bi başlık bile açılabilir ...

Filmin Orjinal Adı: Requiem for a Dream (Bir Rüya için Ağıt)

sen ne anlatıyon be abeeee

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Kumardan para kalirsa onuda kullaniriz kral
Valla deneme bence. Bunların hepsi tek tek yapıldığında sorun yok aslında. Ama hem uyuşturucu hem kumar hem kadın aynı anda oluyosa sonunuz ya cezaevi ya mezar.

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Kamu spotu veriyoruz yine yaranamıyoruz arkadaş 😁

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,112
471
83
Kumarda kaybeden adamın hikayesiyle ilgili bir film varmi

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,617
5,167
113
Valla deneme bence. Bunların hepsi tek tek yapıldığında sorun yok aslında. Ama hem uyuşturucu hem kumar hem kadın aynı anda oluyosa sonunuz ya cezaevi ya mezar.
Dostum beyaza bulasmadim ama digerleriyle ahenkte dans ettim diyebilirim. Beyaz cok cok pahali yani 5 gramina 5 gun kumar oynanir. Boyle iyi gibi ya kumar zaten hepsine yetiyor. Ha şu olabilirdi mesela, bi kuytu kosede ölup kalsam emin ol hic pismanlik duymazdim. Kumar bagimliligiyla yasamini idare etmek cok zor. Yasanilasi bir hayat degil. Heleki birazcikta bilincliysen daha da zor.

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Şu hayatta zaten 2 şeye zaafım var hoca biri kadın diğeri para. “Kumardan” geçmekte, diğeri bizi bozar.
Benim üçünede vardı. 6 seneye yakın ceza yatınca zaaf maaf kalmadı hiçbirine 😁 Şuan rahatım sadece Alkol. Kumarda olmasa olur, kadında olmasa olur diyemem onu geçelim 😁 uyuşturucu zaten yok artık böyle daha iyiymiş valla yaşadığımızı anladık. Renkleri bile tam göremiyomuşuz bırakınca gözlerimize bile can geldi

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Dostum beyaza bulasmadim ama digerleriyle ahenkte dans ettim diyebilirim. Beyaz cok cok pahali yani 5 gramina 5 gun kumar oynanir. Boyle iyi gibi ya kumar zaten hepsine yetiyor. Ha şu olabilirdi mesela, bi kuytu kosede ölup kalsam emin ol hic pismanlik duymazdim. Kumar bagimliligiyla yasamini idare etmek cok zor. Yasanilasi bir hayat degil. Heleki birazcikta bilincliysen daha da zor.
Gramı 1650 tl hocam 😁 Beyazın bağımlılığı yok paran varsa fazladan alır içersin yoksa içmezsin. Hareketli bi işin varsa mecbur içmek zorunda kalıyosun

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
İzlemeyen kaldi mi yav

yekobaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
55
18
Benim üçünede vardı. 6 seneye yakın ceza yatınca zaaf maaf kalmadı hiçbirine 😁 Şuan rahatım sadece Alkol. Kumarda olmasa olur, kadında olmasa olur diyemem onu geçelim 😁 uyuşturucu zaten yok artık böyle daha iyiymiş valla yaşadığımızı anladık. Renkleri bile tam göremiyomuşuz bırakınca gözlerimize bile can geldi
Tebrikler umarım bu illetten herkes kurtulur sıkıntı, büyük sıkıntı. Hem ailesine, çevresine, arkadaşına, oturduğu mahalleye kadar huzuru olmaz. Hoca kalan hayatında bol şans diliyorum sağlıcakla 🍕

Adonis33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
557
164
43
Dünyamı yedi uyuşturucu mutlaka izliyecem

Bırakırsam da en güzel hayatın senin olmasi dilegiyle hergün dua edecem bana özelden sadece adını yaz

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Tebrikler umarım bu illetten herkes kurtulur sıkıntı, büyük sıkıntı. Hem ailesine, çevresine, arkadaşına, oturduğu mahalleye kadar huzuru olmaz. Hoca kalan hayatında bol şans diliyorum sağlıcakla 🍕
Bunu kendi cabasiyla biraktim diyen anca kendini kandirir bir terapi ilac tedavisine ve psikolog-psikiyatriye ihtiyac var yoksa yine geri gelirsin.seker hastalığı.,kanser nasil birer hastaliksa tum bagimliliklarda bir beyin hastalığı

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,199
2,300
113
20 bet jackpot verdiği heyecanı 100 gram Coco `ya değişmem mamiii 👊🏼🤩

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Bunu kendi cabasiyla biraktim diyen anca kendini kandirir bir terapi ilac tedavisine ve psikolog-psikiyatriye ihtiyac var yoksa yine geri gelirsin.seker hastalığı.,kanser nasil birer hastaliksa tum bagimliliklarda bir beyin hastalığı
Valla hocam ben üniversitede başladım. Ailemin maddi durumu yeterliydi sorun yaşamadım ne zamanki kendi başımızın çaresine bakacak duruma geldik sıkıntı başladı o zaman. Ya çalıp dolandırıp içmeye devam edecektik ya bırakacaktık. Ben bırakmayı seçtim diğerleri bana göre değil. Kendi isteğimle gittim tedavi oldum. Bıraktıktan sonrada aileme anlattım ben böyle böyle bi bok yedim diye. İnanmadılar şaka yapıyorum sandılar başta ama sonradan durumun ciddiyetini anladılar. Rahatım şimdi 10 sene oldu bırakalı. 10 senede sadece 2 kere içtim çok ufak miktarlarda. Oda yeni bırakırken. Şimdi aklıma bile gelmiyo. Ne salakmışız diyorum

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Dünyamı yedi uyuşturucu mutlaka izliyecem

Bırakırsam da en güzel hayatın senin olmasi dilegiyle hergün dua edecem bana özelden sadece adını yaz
Özelden yaz yardımcı olurum dostum bırakman için ne gerekiyosa yaparız