Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Uzlaştırma Dosyası

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,477
13,669
113
Selamlar, daha önce çok konusu açıldı UYAPtan baktım dosya VS görünmüyor ama doğru baktım mı onu bilmiyorum. O yüzden açtım konuyu. Böyle bir sms geldi. Nasıl bir yol izlemek lazım.
Kardeşim yalan yalan açmayın şu konuları kaç kere açıldı yahu kaç yaşında adamsın bunlara ne bakıon girip e devletinden baksana sms attıkları nerde gorulmuş

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
Kardeşim yalan yalan açmayın şu konuları kaç kere açıldı yahu kaç yaşında adamsın bunlara ne bakıon girip e devletinden baksana sms attıkları nerde gorulmuş
reis baktımda tam olarak doğru mu baktım onu anlayamadım adımları yazar mısın rica etsem biliyorsan

son0619

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,154
149
63
dolandırcı b u nlar

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
598
113
Selamlar, daha önce çok konusu açıldı UYAPtan baktım dosya VS görünmüyor ama doğru baktım mı onu bilmiyorum. O yüzden açtım konuyu. Böyle bir sms geldi. Nasıl bir yol izlemek lazım.
yalan

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
tamamdır o zaman eyv

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
insan tedirgin olmuyor değil

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
insan tedirgin olmuyor değil
Dostum bu mesajdan bana sadece bu ay 200 tane geldi .hepsinde tedirgin olacak olsak kalp krizinden ölürdük.sana ilk defa gelmis belli ki ama e devletten girip uyap vatandas portalından.icra dosyalarına bakarsan boyle bir dosyanın uzlastirmada ya da baska yerde olmadigini goreceksin icin rahat olsun.ayrica bigun icran yada ceza dosyan olursa o kadar korkman gerekmez adam öldürenin max 3 yıl cezaevinde kaldıgı bir ulkede yasiyoruz.Adalet diye bir sey yok malesef

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
Dostum bu mesajdan bana sadece bu ay 200 tane geldi .hepsinde tedirgin olacak olsak kalp krizinden ölürdük.sana ilk defa gelmis belli ki ama e devletten girip uyap vatandas portalından.icra dosyalarına bakarsan boyle bir dosyanın uzlastirmada ya da baska yerde olmadigini goreceksin icin rahat olsun.ayrica bigun icran yada ceza dosyan olursa o kadar korkman gerekmez adam öldürenin max 3 yıl cezaevinde kaldıgı bir ulkede yasiyoruz.Adalet diye bir sey yok malesef
reis benim cezadan vs korktuğum yok sadece annemin babamın gözünde küçük düşeceğim yoksa gerisi önemli değil

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
reis benim cezadan vs korktuğum yok sadece annemin babamın gözünde küçük düşeceğim yoksa gerisi önemli değil
Tamam iste bu mesaj dolandirici rahat olabilirsin.Hicbir avukat vs smsle bilgilendirme yapmaz.

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,926
7,458
113
İnanma sakın telefonda dahi konuşma daha önce başıma geldi jandarma ifadeye çağırdı 10 12 kişiyi dolandırmışlar bana da sen niye konuştun vs gibisinden sordular . Engelle geç

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
uzlaş gitsin kral başına bela alma bu sms'in yalan olma şansı yok

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
eyv reisler saolun bilgi için

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Uzlaşma dosyası olduğu zaman uzlaştırmacının numarası falan geliyor size ulaşacaktır diye.
Ben mesela birinden şikayetçi oldum.Geçen geldi ama daha uzlaştırmacı bana ulaşmadı.
Ulaşsın ulaşınca dicem karşı taraf 20 bin ödesin uzlaşırım diye.Para talep etcem.

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,776
970
113
Uzlaşma dosyası olduğu zaman uzlaştırmacının numarası falan geliyor size ulaşacaktır diye.
Ben mesela birinden şikayetçi oldum.Geçen geldi ama daha uzlaştırmacı bana ulaşmadı.
Ulaşsın ulaşınca dicem karşı taraf 20 bin ödesin uzlaşırım diye.Para talep etcem.
benim hiç davalık işim olmadı uyap ta da görünmüyor

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
eyv reisler saolun bilgi için
istersen bilgi almak için ara. isim vermeden , dava içeriği hakkında bilgi vermeden şunu diyecekler. şu şu dosyalı bir davan var. müşteki şu kadar para verirsen şikayetinden vaz geçecek vs. gibi. istersen dene kalbin mutmain olsun

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,619
5,168
113
Dolandırıcı degil bunlar arkadaslar gayet iyi niyetli insanlar.
Bana 8 bin ceza gelmis zar zor ikna edip 5 bine bagladik allah razi olsun. Sizde odeyin bi an once de bu tur konulardan kurtulalim