Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet VakıfBank 10.000 Kredi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Gencler vakıfbank hesabim yok ama kredi cıktı 10 bin atmden cekebilirmiyim simdi gitsem bilgisi olan varmi
@Shellac sen biliyon mu reis bu olaylari

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Krediyi sozlesmeni yap yarina mesaj gelie cekersin kanka

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
Gencler vakıfbank hesabim yok ama kredi cıktı 10 bin atmden cekebilirmiyim simdi gitsem bilgisi olan varmi
@Shellac sen biliyon mu reis bu olaylari
Hocam ombudsmana şikayet etmiş miydin? Kdk denilen kuruma. Ben şikayet ettim karar lehime sonuçlanmış 5 gün önce.

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Çekemezsin benimde hesabım yoktu bankaya gidip hesap açtırdım anında para hesabına yatıyor

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Ben ta nisan 14de basvurdum hala değerlendirme aşamasında diyor sendede oylemiydi kanka

JTM

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
16
18
Hocam ombudsmana şikayet etmiş miydin? Kdk denilen kuruma. Ben şikayet ettim karar lehime sonuçlanmış 5 gün önce.
bende şikayet ettim 11 sayfa yazı geldi genel herkeze gönderiyorlar bir şey çıkacağını sanmıyorum ziraat Bankası bu arada 2 nisan basvuru

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Valla ben en az 10 kere sikayet etmisimdir hala degerlendirmede diyor umudumda pek yok açıkçası

• Beğen
Tepkiler: JTM

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Kdk herkes için olumlu sonuç vermiş anlaşılan ben 3000 aldım 10000 istedim 30 gün süre vermis ziraate bakalım nolcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...