Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vakıfbank Kredi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ya arkadaşlar Vakıfbank'tan aranıp olumlu krediniz denilen var mı mesaj gelmeden böyle bişey geldi bana mobilden çekmeye çalıştım hala degerlendrimede yaziyo muhatap bulamadım ne müşteri hizmetlerinden ne şubeden bilen bilgi versin Alllah için sinir etti beni bunlar

Kvh5959

Üye
Yeni Üye
32
4
8
Ya arkadaşlar Vakıfbank'tan aranıp olumlu krediniz denilen var mı mesaj gelmeden böyle bişey geldi bana mobilden çekmeye çalıştım hala degerlendrimede yaziyo muhatap bulamadım ne müşteri hizmetlerinden ne şubeden bilen bilgi versin Alllah için sinir etti beni bunlar
dolandirici o arayan kisi acmayin

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
vakıfbanktan mesaj geldi krediniz olumlu sonuçlnmıştır link vardı linke tıklayıp müşteri oluyorsunuz mobil bankacılık şifresi ve hesap bilgileriniz mesajla geliyor ordan mobil bankacılığı indirip kurup bilgileri girip krediyi direk şubeye gitmeden alıyorsunuz. mesajıı bekleyin vakıfbanktan başvuranlar.

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Eli kulağında geldi gelecek mesajlar
Daha banka açılalı 2 saat olmuş

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
vakıfbanktan mesaj geldi krediniz olumlu sonuçlnmıştır link vardı linke tıklayıp müşteri oluyorsunuz mobil bankacılık şifresi ve hesap bilgileriniz mesajla geliyor ordan mobil bankacılığı indirip kurup bilgileri girip krediyi direk şubeye gitmeden alıyorsunuz. mesajıı bekleyin vakıfbanktan başvuranlar.
Linkten herkes üye olabiliyormu paylaşırmısım linki

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Link kişiye özel senden başka kimse üye olamıyor

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
bu krediyi 36 aymı ödeyecez 30 ay mı

anpanman0001

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,691
418
83

Selamlar , bana ulaşabilir misiniz ? Mesaj atar mısın üstad rica etsem ?

Son düzenleme:

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Arkadaşlar sıkıntı yapma yın.ben ayın 1 de başvurmuştum.vakıfbanka.müsteri değildim.bugün gideyim hesap açtırayım bari mobilde n takıp ederim diye bankaya gittim.tam bankada sırada beklerken kredi onay mesajı geldi.3000 tl olarak.en yakın şubeye gidip internet ve mobil bankacılk onayı yaptırın diye.zaten bankada sıra bekliyordum.işlemleri yaptırdım.mobil uygulamayı indirdik ama ordandan kredi için işlem yapmak gerekiyormuş.şuanda işlem yapamıyoruz uyarısı aldım.bankacınyoğunluktan dolayıdır daha sonra tekrak deneyin dedi bende akşam deneyececeğim.ayrıca başvuran herkese verilecek.birde limit düşürme olayı bende 10000 başvurdum 30000 onaylanmış.bunun nedeni çalışmıyor olmammış.yani çalışmayana 3000 çalışana da gelirine göre verilecek.ama herkes alacak

anpanman0001

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,691
418
83
Arkadaşlar sıkıntı yapma yın.ben ayın 1 de başvurmuştum.vakıfbanka.müsteri değildim.bugün gideyim hesap açtırayım bari mobilde n takıp ederim diye bankaya gittim.tam bankada sırada beklerken kredi onay mesajı geldi.3000 tl olarak.en yakın şubeye gidip internet ve mobil bankacılk onayı yaptırın diye.zaten bankada sıra bekliyordum.işlemleri yaptırdım.mobil uygulamayı indirdik ama ordandan kredi için işlem yapmak gerekiyormuş.şuanda işlem yapamıyoruz uyarısı aldım.bankacınyoğunluktan dolayıdır daha sonra tekrak deneyin dedi bende akşam deneyececeğim.ayrıca başvuran herkese verilecek.birde limit düşürme olayı bende 10000 başvurdum 30000 onaylanmış.bunun nedeni çalışmıyor olmammış.yani çalışmayana 3000 çalışana da gelirine göre verilecek.ama herkes alacak

Özelden mesaj attım. Bakar mısınız rica etsem. @Muslera07

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Vakıf benide aradı dün olumlu diye ama falan gelmedi bakalım sonumuz ne olacak