Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti vampirbey / 2'li Kombine 7.50 Oran

Kupon Miktarı
15
Kupon Oranı
7.50

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
figueirense -avai ms1
sheffield utd -everton sheffield ilk yarı 1 gol atar

fegueirense son haftalaragelirken artık kaybetme lüksü yok özellikle çok zor fikstürü var bana göre avai maçını kazanırsa ligde tutunmak için rahat nefesalır kaybederse ligden düşer bu maç fegürensede hedef maç bakalım ligde kalabilmesi için avai gibi deplasmanlarda direnen bir takımı gecebilecekmi bana göre bu engeli geçer sheffield utd aslında sezon başından beri iyi mücadele ediyor fakat kazanamıyor oturmuş bir kadroları var bukadar erken havlu atmamaları gerekirki artık takımın acil bir galibiyete ihtiyacı var bu maç kazanmazsa bile önümüzdeki haftalarda şeytanın bacağınıkırabilirler bugün ben ilk yarı gol atar diye büyük bir risk aldım her nekadar da rakip evertoon çok güçlü ve etkili bir takım olsada evertona karşı kazanma zamanları gelmiş olabilir 14 maçda 2 puan alan kazanamayan sheffield utd takımına ilk yarı 1 gol atar oynamak 2.50 orandan denemeye değer primier lig de maçlar çok ilginç geçiyor everton defansı çok açıklar verdiği için riskli de olsa lk yarı evsahibi gol atar denenir oran 2.50

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Kupon miktarı 15₺
Kupon oranı 7.50
Kupon kazancı 112.5₺

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,805
151,230
113
dost şansın bol olsun kuponda paylaşır mısın ?

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,805
151,230
113
shef atamadı sağlık olsun dost

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
ilk yarı 14.cü dakikada penaltı civarı boş kale kaçtı sağlık olsun diğer maçlarda bol gol olunca buralarda kısır oluyor otamatik arsenal bankoydu onu koymadık neyse buda şansızlık sadece 1 gol attırmak istedik çok riskliydi bu maç gerçekten de 13 haftadır iki takımında0-0biten maçı yok acaba bugünmü büyük riskdi futbolda hertürlü olasılık gerçekleşiyor buda bizim için kenarda durucak