Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beklemede vampirbey / Beşiktaş Trabzonspor Engelini Aşar

Kupon Miktarı
10
Kupon Oranı
7.30

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
trabzonspor son haftalarada çıkışa geçen bir ekip gol yollarında etkili oyuncuları var fakat
busezonun flaş takımı olan beşiktaş son maçlarda yorgunluk ve düşüş yaşasada göztepe engeliniaştı 1 haftadinlenerek bumaça çıkacak olan beşiktaşın daha diri oynayacağını bekliyorum trabzonsporuligin ilkmaçındadeplasmanda 1-3 yenerken beşiktaş çok eksik ve hazırdeğildive trabzon tam kadroydu okadrodan abdülkadir sakat beşiktaş ise şuanda trabzondaki maçdaki kadrodan daha güçlü bir kadro düzenine ulaştı trabzonsporun deplasmanda kontra atağa iyi çıktığınıda biliyoruzfakat trabzonsporun beşiktaş maçlarındabeşiktaşa karşı şansının tutmadığını son yıllardabeşiktaşın çok üstünlük kurması beşiktaşın etkili hücumu trabzonu yoracaktır trabzon dirensede beşiktaş kazanır trabzon defansının beşiktaşa direnme şansı hiç yok beşiktaş trabzonu tekrar yarışa sokmaz bu engelide aşar trabzon büyük birsüpriz yapmak için oynayacak kontralarla kapanarak fakat rakip atak futbolun adeta nirvanasını yaşayan beşiktaşa karşı kazanmak için çok büyük şansda gerekir beşiktaş haftanın kazanmaya yakın ismi trabzonspor defansının brezilyalı oyunculardan kurulu olması veilkkez bir arada bu yıl oynaması beşiktaşda larin ve abubakar enkodu gibi hızlı hücüm hattına karşı bana göre çok şanslarının olmadığı görüşündeyim ve trabzonsporun belkide ligde şansının tutmadığı takım ilk sırada beşiktaş dır pazargünü yine beşiktaş rakibi çok moralli olsada engeli aşacaktır

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Kupon miktarı 10₺
Kupon oranı 7.30
Kupon kazancı 73₺

Undertaker

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,027
297
83
Başakşehir maçı dahil Trabzon'un 4-5 maçını canlı izledim bu trabzonu Beşiktaş deler geçer eğer ilk 15-20 dk da Beşiktaş gol bulursa 3-4 olur Trabzon'un yenmesine ihtimal dahi vermiyorum

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
4,399
113
Futbol bu belli olmaz bu kadar emin konuşmayalım 😂😂😂belki de biz geçeriz içinden

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
şimdi linç yiyecem bunu dedigim için biliyorum ama beşiktaşın son 3-4 macının özetlerinde bile kırmızı olması gereken fakat sarı ile geçiştirilen ya da kart bile çıkmayan 3-4 pozisyon var :d adam akıllı bir hakem yönetimi olursa beşiktaş için o kadar da rahat bir maç olacagını sanmıyorum ben son zamanlarda toparladı trabzon az da olsa. beşiktaş iyi futbol oynuyor ama ben az da olsa hakemler tarafından bazı kararlarının tolare edildigini düşünüyorum