Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti vampirbey / Celta Vigo 2.5 Üst 6.18 Oran

Kupon Miktarı
11
Kupon Oranı
6.18

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
celta vigo 2.5 üst olur bugün ispanya liginde altçı iki takım olsalarda ben bugün 3 gol bekliyorum umarım yanılmayız
hatayspor ilk yarı 1 biraz riskli oldu ama ufak bir kupon olduğu için denenebilir alanyaspor bu yıl kadronun özellikle ortasahasını gönderdi eski güçlerini kaybettiler bugün hertürlü skor çıkabilir alanyada puan ve puanlar alabilir fakat bu hafta içi cenhun gülselamında ortasahadaki oyuncunun gönderilmesiyle adeta yeni oyunculardan kuruluu ortsaha şeklinde oynayacak alanyaspor ben hatay deplasmanında işlerinin zor oldunu düşünüyorum ilk yarı 1 çok riskli olsada ben riske girdim gerisi şans denemeye değer

Ekli dosyalar

Kupon miktarı 11₺
Kupon oranı 6.18
Kupon kazancı 67.98₺

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,717
5,747
113
celta vigo 2.5 üst olur bugün ispanya liginde altçı iki takım olsalarda ben bugün 3 gol bekliyorum umarım yanılmayız
hatayspor ilk yarı 1 biraz riskli oldu ama ufak bir kupon olduğu için denenebilir alanyaspor bu yıl kadronun özellikle ortasahasını gönderdi eski güçlerini kaybettiler bugün hertürlü skor çıkabilir alanyada puan ve puanlar alabilir fakat bu hafta içi cenhun gülselamında ortasahadaki oyuncunun gönderilmesiyle adeta yeni oyunculardan kuruluu ortsaha şeklinde oynayacak alanyaspor ben hatay deplasmanında işlerinin zor oldunu düşünüyorum ilk yarı 1 çok riskli olsada ben riske girdim gerisi şans denemeye değer
Şansın bol olsun.

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
hatayspor ilk yarı 1 biraz riskli oldu ama ufak bir kupon olduğu için denenebilir alanyaspor bu yıl kadronun özellikle ortasahasını gönderdi eski güçlerini kaybettiler bugün hertürlü skor çıkabilir alanyada puan ve puanlar alabilir fakat bu hafta içi ceyhun gülselamın da ortasahadaki oyuncunun gönderilmesiyle adeta yeni oyunculardan kuruluu ortsaha şeklinde oynayacak alanyaspor ben hatay deplasmanında işlerinin zor oldunu düşünüyorum ilk yarı 1 çok riskli olsada ben riske girdim gerisi şans denemeye değer