Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı vampirbey / Kocaelispor Kazanabilir

Kupon Miktarı
201
Kupon Oranı
2.05

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
kocaelispor playofun ilk ayağında deplasmanda ankarademirsporla 1-1 berabere kaldı 3 gün önce rovanşı kazanması gerekir iki takımın kadro kalitesi iyi olsada kocaelisporun mustafa reşit akçay hocayla bu turu geçeceğini umuyorum kadro olarak 1.lig ve süperligde oynamış tecrübeli isimler kocaelisporda dahafazla ankarademirspor engelini bu kadroyla aşmaları gerekir defans hattı tecrübeli isimlerden kurulu kocaelisporun rakibe göre avantajlı oldunu düşünüyorum umarım yanıltmazlar

Ekli dosyalar

Kupon miktarı 201₺
Kupon oranı 2.05
Kupon kazancı 412.05₺

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
kocaelispor playofun ilk ayağında deplasmanda ankarademirsporla 1-1 berabere kaldı 3 gün önce rovanşı kazanması gerekir iki takımın kadro kalitesi iyi olsada kocaelisporun mustafa reşit akçay hocayla bu turu geçeceğini umuyorum kadro olarak 1.lig ve süperligde oynamış tecrübeli isimler kocaelisporda dahafazla ankarademirspor engelini bu kadroyla aşmaları gerekir defans hattı tecrübeli isimlerden kurulu kocaelisporun rakibe göre avantajlı oldunu düşünüyorum umarım yanıltmazlar
İyi analiz.umarim gelir