Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vegasslot 100 TL Deneme Bonusu

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Konuma iyi bakıyorum çoğu deneme bonusu paylaşımlarıni ben yapıyorum geçmişe bakabilirsin 😊

ruha200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
598
230
43
Bu site dolandırıcı eski adida Vegas bişi idi yine paraları bitti geri gelmişler heralde lisansa dair hicbirse yok sitede bir lira riske etmem burda zaten 1 liramda yok o ayrı mevzu 😂

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Bu site dolandırıcı eski adida Vegas bişi idi yine paraları bitti geri gelmişler heralde lisansa dair hicbirse yok sitede bir lira riske etmem burda zaten 1 liramda yok o ayrı mevzu 😂
Dolandırıcı mi kardeş 1 dk da hesabima geçti

200 TL yi kaybettim 500 TL çektim

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Çekimi kendi adinz banka havalesi ile yapin arkadaşlar sağlam site

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Bunu görüp ona göre karar verirsiniz arkadaşlar

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
Sartlari guzelmis ama tabiii ki de ceviremedim. Bj de tek elde battim aqyum. Zaten kolay olanlarda sans gulmez ki yuzumuze anca 2k yap 200 cek

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,110
3,742
113
çekimde payfix geçerliyse deneyelim şansımızı

Sryklm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
330
196
43
Dolandirici bunlar fulya diye temsilcileri var 1 numaralı tokatçı millete iban atıyor burdan yatır diye yatirimıda hesaba geçmiyor siteye söylediğinde ise bizim hesabıma yatirmadiniz falan deyip parayı geçmiyor hesaba böyle sikayetler geldi kulağıma bir arkadaşa yapmış benim fulya denen temsilcileri 1 numaralı dolandirici

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
552
181
43
yatırım şartı mevcutmuş arkadaşlar yani 200 tl yatırım şartı mecburi

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Dolandirici bunlar fulya diye temsilcileri var 1 numaralı tokatçı millete iban atıyor burdan yatır diye yatirimıda hesaba geçmiyor siteye söylediğinde ise bizim hesabıma yatirmadiniz falan deyip parayı geçmiyor hesaba böyle sikayetler geldi kulağıma bir arkadaşa yapmış benim fulya denen temsilcileri 1 numaralı dolandirici
Arkadaş ne fulya si 🤣🤣 inci kadinin ismi çekim hareketi attim

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
435
83
Denemeden böyle demeniz hoş değil havale ile çekim veriliyor sadece