Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol WipBet # Titograd - CSKA Sofia (Analiz)

Wipbet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
541
16
28

UEFA Avrupa ligi 1. Eleme turunda Titograd, CSKA Sofia’yı sahasına konuk ediyor. İlk maç Sofia’nın ezici üstünlüğü ile 4-0 bitmişti. Karşılaşmanın 40. dakikasına kadar maçı iyi idare ettiler ama kaleci ve savunma hataları ile gelen ilk gol maçın kırılma anıydı. Sonraki tüm gollerde kaleci hataları vardı. Titograd bırakın pozisyona girmeyi savunmadan çıkmakta zorlandı. CSKA ile aynı klasmanda değiller. Konuk ekip birkaç gömlek üstün. Ev sahibinin turu atlaması için CSKA Sofia’yı 4 gol ile geçmesi gerekiyor ama tecrübesi ve ilk maçını göze alırsak oldukça ütopik bir sonuç. Daha kura aşamasında kaybettiler diyebilirim. Böylesine gibi güçlü bir takım karşısında hiç şansları yoktu. CSKA Sofia tur kapısını aralamış durumda. 4-0’ın verdiği rahatlık ve özgüven ile karşılaşmaya çıkacak. İlk karşılaşmada forma giyen Atansov sakatlığı nedeniyle kadroda yok ama bu maçın sonucuna etki etmez diye düşünüyorum. Turu geçen taraf CSKA Sofia olur ama Titograd sürpriz yapar bile diyemiyorum. Muhtemelen yedeklerle bile Titograd’ı yenerler. Bu kadar acımasız yorum yapmak istemezdim ama ilk maçın özetini izlerseniz CSKA’nın bu karşılaşmayı rahat bir şekilde kazanacağına emin olabilirsiniz. Handikaplı CSKA galibiyeti düyorum.