Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Wnrtndgr / Canlı

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

Yunus28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
748
243
43
Bol şans alırsam kulisbetten çekeceğim parayla güzel bir rol yaparız

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Oynamiycam dedim yine gittim ziraatten 100 attım piaya 400 yaptım 250ye kadar düştüm çektim neyse yapcak yok kaldı geri 1750 günlük zarar
Gene iyi kanka az da olsa kurtarmisin da,bu maçlar ne maçları ya sesli güldüm 😅, hepimizin hatasi acele oynamak, bence sende bu kadar zorlama ufak ufak büyü 1.50 oranlar filan hem keyfile uzun uzun takip edersin

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Gene iyi kanka az da olsa kurtarmisin da,bu maçlar ne maçları ya sesli güldüm 😅, hepimizin hatasi acele oynamak, bence sende bu kadar zorlama ufak ufak büyü 1.50 oranlar filan hem keyfile uzun uzun takip edersin
Yok kanka la 1 k yatirinca pia 3 kod veriyor ya 2 si freebet çıktı biri de bu iste 20 TL bende salladım

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Ben hiç sevmiyorum ayrıca 1.5 oran ya anca rollük 3-5 k kasam olurss 1.5 vs oynarım

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Yoksa 0-500 bandında küçük oran pek oynamam

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Ben hiç sevmiyorum ayrıca 1.5 oran ya anca rollük 3-5 k kasam olurss 1.5 vs oynarım
Kanka ne bilim ya takip ediyorum da birden çok zorluyosun gibi geliyor,he gelse saglam gelirde,mesela bakiyom nba ye biz normal ne kim kazanır bulamiyoken,her iki yarıyida kazanir filan basiyon,bide kombine olunca daha da zora giriyo

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Kanka ne bilim ya takip ediyorum da birden çok zorluyosun gibi geliyor,he gelse saglam gelirde,mesela bakiyom nba ye biz normal ne kim kazanır bulamiyoken,her iki yarıyida kazanir filan basiyon,bide kombine olunca daha da zora giriyo
Dün kötü yattı tekten :'(

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Dün kötü yattı tekten :'(
Aq dayı 0-0 skor buluyo la , aslında öyle garip seyler denicen, kısır ligler mesela polonya ikinci lig,yunanistan ligi,fransa ikinci ligi filan 5 maç cikarcan günde hepsine 100 TL,denicen bi tanesi gelse bile en az 3-5 katı kar,ama hepsinde gol olur bu sansla

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Aq dayı 0-0 skor buluyo la , aslında öyle garip seyler denicen, kısır ligler mesela polonya ikinci lig,yunanistan ligi,fransa ikinci ligi filan 5 maç cikarcan günde hepsine 100 TL,denicen bi tanesi gelse bile en az 3-5 katı kar,ama hepsinde gol olur bu sansla
Denenmez kanka bu

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Bahia bi gol atsa kuponun gelme ihtimali var ha