Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Wout Weghorst Adım Adım Trabzonspor'a

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
1722415050200.png

Transfer döneminin hareketli takımlarından Trabzonspor'da kadro takviyesi için çalışmalar sürüyor.

Sabah gazetesinin haberine göre, bir dönem Beşiktaş forması da giyen Wout Weghorst'u kadrosuna katmak isteyen bordo-mavili ekip Hollandalı futbolcuyla maddi konularda anlaşmaya vardı.

Bu gelişmenin ardından 31 yaşındaki oyuncunun kulübü Burnley ile bonservis görüşmeleri başladı. Burnley kadro planlamasında düşünmediği golcü için ilk etapta yüksek bir bonservis talep ederken oyuncunun ayrılık arzusu nedeniyle fiyatın düştüğü iddia edildi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın da futbolcuyla görüştüğü ve oyun planı başta olmak üzere kendisini istediklerini dile getirdiği kaydedildi.

Geçen sezon kiralık forma giydiği Hoffenheim'da 30 maçta 7 gol ve 4 asist üreten Weghorst, Hollanda formasıyla EURO 2024'te süre aldığı 6 maçta 1 gol ve 1 asiste imza atmıştı.

Weghorst 2022-23 sezonunda yarım dönem geçirdiği Beşiktaş'ta 18 maçta 9 gol atıp 4 asist üretmişti.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,502
44,617
113
Dünya kupasında bununla röportaj yaptı TRT turkiyeyi düşünmüyorum diyordu gevsek