Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Yabusele: NBA İçin İkinci Şansı Bekliyordum

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,753
151,127
113
1723454498568.png

Paris 2024’te iyi bir grafik çizen ve Fransa ile gümüş madalya kazanan Guerschon Yabusele, NBA’a göz kırptı.

LeBron James üzerinden yaptığı smaçla dikkat çeken Fransız yıldız, sosyal medyasından bir paylaşım yaparak, “İkinci bir şansı bekliyordum. Hazırım” ifadesini kullandı.

Real Madrid ile bir yıl daha kontratı olan Yabusele’nin 2.5 milyon dolarlık çıkışı bulunuyor.

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,268
800
113
orda lebron olmasa eminim kimsenin dikkatini çekmezdi :D

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
karakteri bozuk acımasızca fauller yapan adam aşırı yetenekli olsa yine neyse boston iyi kurtuldu bundan muhabire bostona söyle beni geri alsınlar demiş :)

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,523
2,163
113
Ekli dosyayı görüntüle 593964

Paris 2024’te iyi bir grafik çizen ve Fransa ile gümüş madalya kazanan Guerschon Yabusele, NBA’a göz kırptı.

LeBron James üzerinden yaptığı smaçla dikkat çeken Fransız yıldız, sosyal medyasından bir paylaşım yaparak, “İkinci bir şansı bekliyordum. Hazırım” ifadesini kullandı.

Real Madrid ile bir yıl daha kontratı olan Yabusele’nin 2.5 milyon dolarlık çıkışı bulunuyor.
Seni o portlemis poponla kimse almaz NBA e 😄