Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Yakalanmayacağın Kesin Olsaydı, Aldatır mıydın ?

Yakalanmayacağın Kesin Olsaydı, Aldatır mıydın ?

• Aldatırdım

Kullanılan: 13 38.2%
  • Aldatmazdım

Kullanılan: 21 61.8%

• Kullanılan toplam oy
    34

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
şeytan kumarda kolayca kandırmışsa , güzel bir kadınla hayda hayda kandırır :cool:

xerdemx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
465
83
Asla.İnsanin bir karakteri, duruşu olmalı şu hayatta.Sadakatten ödün vermemeli...

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
hayattaki tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki ;
asla diyenler 1.
net diyenler 2.
yaparım diyenler ise ya yapmaz yada en sona kalırlar:D

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Kadın yapınca o*osbu erkek yapınca elinin kiri zihniyetine karşıyım o yüzden aldatmazdım

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Aldatmam diyenlerin ilk fırsatta ilik gibi gacılarla basılcağına yemin edebilriim ama kanıtlayamam

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Vallah karsimdaki ona deger biriyse aldatirim aga affetmem yapmisligim da var zateb sevgilimin oda arkadaşınla yakalandım sevgilime bırakın akışına bir aey olmaz

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
Size göre salaklik ama 7 aydır beni terkeden kadini bekliyorum. Kariya bile gitmedim. O yokken cok zamn gecti. 7 ay 7sene gibi gecti.

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
İş yerinde aldatan o kadar insan gördümki yapmam diyenlerin hepsi yapar

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Bir insan aldatıyorsa karşısındakini değil en başta kendini aldatıyordur,kendisini aldatan birinden hayır gelmez o yüzden :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Hepimiz birilerini gözle de olsa aldattı, iç geçirdi, hayal kurdu. Tam anlamıyla yapmadı belki ama bunlarda kısmen sayılır. Allah herkesi sevdiğine bağışlasın. :)

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
karekter meselesiymiş , empatiymiş , bana yapılmasını istemediğimi başkasına yapmazmış . aslaymış, netmiş geçin bunları.
yaradılışına aykırı konularda iddaalı konuşmayın , üremek için yaratılmışsın ve üreme içgüdün akla , mantığa , karaktere bakmaz
bahsi bırakmışta olsan bir gün bültende öyle bir maç çıkar kı'' bu maç kaçmaz aga '' dersin, maaşı basarsın ;)

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Aldatmak için ilk önce hatun lazım:D ondan sonra bu soruya cevap verebilirim :)