Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yaşadığınız En İlginç Comeback

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18
Dostlar anlatın da az eğlenelim benimki rulette 1k yatırımı kaybedip son 2 tl den xtreme rulette 1k x yakalamaktı sonra da kayıp bonusu talep etmekte😂

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Jasminde geçen sene 10k kaybedip önceki geceki çekim yatırım farkına göre eklediği 412 tlyi rulette 38 bin yapmıştım. 10 k varken olsaydı o oyunun gidişatı para 200ü görürdü ama nedense hep kayıp bonusu alınca dönüyor şans

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Jasminde geçen sene 10k kaybedip önceki geceki çekim yatırım farkına göre eklediği 412 tlyi rulette 38 bin yapmıştım. 10 k varken olsaydı o oyunun gidişatı para 200ü görürdü ama nedense hep kayıp bonusu alınca dönüyor şans
Hiç haberimiz olmadı

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,489
4,227
113
Aynı şekil bende de kayip bonusu mavibet de oynarken aldigim 600 tl kayip bonusunu 60k yapmakti allahtan kayip bonudu cekimi sijirsiz di

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
14 TL'yi 2 sene önce falan 1400 tl yapmıştım, cebimde de kuruş yoktu. Sadece iddaa ile hafta sonu maçlarından yapmıştım. Sonra güzel bi bira ziyafeti vs vs. :D

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
444
384
63
Bu jasminbet güvenilir mi hacı ? yüksek kazançları ödüyor mu ?

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Aynen açtın bir arkadaş ın parası diye ulan sen var ya şeytan olmuşun ama ele verdin kendini enişte unutmaz 😁
Abi arkadaşımın parası benim paramdır ortağız biz kazanan bana da vermek zorunda ayrıca o zamanlarda dmden dağıtım yaptım bonus hunt kazanmasa da normal zamanda da yapıyorum bana gülle gelenlere bi papatya uzatıyorum

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Sen at bakım siftah senden
Richmond Kickers Chesterfield
Christos FC

Maçı var 1-0. İlk yarıyı komple izledim, bence ev sahibi bi tane daha tıklar rahat tek kale oynadılar ama oranı düşük 1,47.. :( YTD...

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18
Dost yapıyoruz yapıyoruz da elde var 0 hahdkldpwldn

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,793
76,254
113
Abi arkadaşımın parası benim paramdır ortağız biz kazanan bana da vermek zorunda ayrıca o zamanlarda dmden dağıtım yaptım bonus hunt kazanmasa da normal zamanda da yapıyorum bana gülle gelenlere bi papatya uzatıyorum
Gül daha kıymetli uzat bakalım abine bir ebe gümeci

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Bu jasminbet güvenilir mi hacı ? yüksek kazançları ödüyor mu ?
En fazla 120 bin çektim 3 günde çektim günlük çekimi max 40 bin. Sitede 640 bin çekim 400e yakın yatırım var 4 5 senede risk birimi kararıyla rulette 10 tl limit yedim bıraktım siteyi