Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Yazık Yazık Çok Yazık

parsali

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
4
18
Bazen yaşadığın heyecan bakacaksın.) güzel yakalamışsın.. tebrikler.

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
5AB99DC0-48EE-4DAE-83D9-030CDD8BD91E.jpeg

Buda gece kuponu attım 5 tl bakalım bu kupon ne olucak

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Umudumu ne zaman yitirmemeyi ogrendim biliyormusun universiteye ilk basladigim sene nerdeyse bursumun hepsini iddaaya basardim tutturdan 3 liraya bir suru kupon bazen 50 atardim kupon 4 mac 80 verirdi gelmezdi bir ara son 35 liram kalmisti 30 lirasini böyle banko oranlara ani dusuk oranlara bastim 10 mac 60lira veriyordu bide 5 liraya 3 mac alt alta 2/1vs salladim baya salladim hatta baktim oran hangisinde en fazla.ona oynadim sabah uyandigimda ilk telefona bakardim o zaman tuttura baktim mesaj var tutturdan dedim ohh misss 60 lira cepte dedim mesaji acmadsn sildim cunku umidim yokki o surpizi kupon gelsin sonra derse gittim geldim tutturu acam dedim baktim 8.400 kusur yaziyor lan dedim bu saka herhalde sayfsyi en az 40 kez yeniledim sonra girdim.kuponlara baktım 10 mac yaptigim 4 mac tan yatmis bu kupomgelmiş ama bir sevindim varya o parayi cok guzel.harcadim.bide gene iddaaya da basmadim buda böyle.animdi yazarken yoruldum yav