Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Youtube Kanalıma Yardım

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
Sayın Arkadaşlar, Büyüklerim Hepinize Selam Olsun. Yaptığım Kuryelik sektöründen videolar çekerek YouTube ait kanal açtım.. Sizlerin de zamanını çalmayacaksam 1 Dakikanızı ayırıp aşağıda attığım linklerden birine tıklayarak çok az da olsa izleyip Videolara 1 er tane Yorum bırakmak..

Atasözü der ki ;
"Bir elin nesi var, iki elin sesi var"

Herkese Selam Olsun, Destek olandan da Olmayandan da. Hepimizin Şansı bol Olsun.

Youtube Videosu

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
Arkadaşlar Herkese bir bir teşekkür ederim bu tür amaçlar da destek çok önemli Allah Razı Olsun

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
5 Dakika da 2 Arkadaşımız Abone Oldu 5 e yakın izlenme geldi.. Harikasınıznbe teşekkürler

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
6,632
113
Arkadaşlar Herkese bir bir teşekkür ederim bu tür amaçlar da destek çok önemli Allah Razı Olsun
bu tür amaçlar dediğin sanki çok kutsal bişey dostum şu videoyu izleyiveirn beğeniverin diye link dağıta dağıta youtuber mi olunur allasen. ref linki kasmaktan bi farkı yok şu olayın. ref linki kasan adam da benim üstümden para kazanmaya çalışıyor sen de öyle yapmaya çalışıyorsun. günümüzde herkes youtuber zaten artık sen sadece milletin duygularına dokunup yardım isteyerek yapmaya çalışuyorsun. dediğim gibi saygı duyuyorum yapabilirsin ama bu tür yapacaksan hiçbişey kazanamazsın nacizane tavsiyedir.

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
bu tür amaçlar dediğin sanki çok kutsal bişey dostum şu videoyu izleyiveirn beğeniverin diye link dağıta dağıta youtuber mi olunur allasen. ref linki kasmaktan bi farkı yok şu olayın. ref linki kasan adam da benim üstümden para kazanmaya çalışıyor sen de öyle yapmaya çalışıyorsun. günümüzde herkes youtuber zaten artık sen sadece milletin duygularına dokunup yardım isteyerek yapmaya çalışuyorsun. dediğim gibi saygı duyuyorum yapabilirsin ama bu tür yapacaksan hiçbişey kazanamazsın nacizane tavsiyedir.
Dostum 2019 da Youtube da İçerik üreticisiydim Fantanın 3 reklamında oynadım tek reklama 2 şahin parası aldım. O zamanda böyle başlamıştım. Bunu reklam vererek çok daha kolay da yapabilirim ama imkanlar olmayınca bazı şeyler kısıtlanıyor. Bende olanı kullanıp az da olsa birşeyler yapmaya çalışıyorum. Güzel yorumuna teşekkür ederim varolasın

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Dostum 2019 da Youtube da İçerik üreticisiydim Fantanın 3 reklamında oynadım tek reklama 2 şahin parası aldım. O zamanda böyle başlamıştım. Bunu reklam vererek çok daha kolay da yapabilirim ama imkanlar olmayınca bazı şeyler kısıtlanıyor. Bende olanı kullanıp az da olsa birşeyler yapmaya çalışıyorum. Güzel yorumuna teşekkür ederim varolasın
Vigo paket başı 40 TL mi verio

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,615
2,502
113
Destek olalim hayirlisi olsun kardesim yukselirsin insallah ...

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Dost sen ne iş yapiyorsun

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
Sağolun Arkadaşlar Anlık 100 İzlenme Geldi Az Bir Rakam değil

Alpakut

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
23
18
500 abone 3000saati cabuk geçersin Insallah para kazanman acılır

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bu tarz videolar pek ilgi görmez izlenmez dostum
Kumarla ilgili şeyler paylaş
2 gün önce güncelleme hakkında video attım 1 günde 2k izlenme almış
tüm kumar camiası toplanmış

Emrebags

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
437
63
Bu tarz videolar pek ilgi görmez izlenmez dostum
Kumarla ilgili şeyler paylaş
2 gün önce güncelleme hakkında video attım 1 günde 2k izlenme almış
tüm kumar camiası toplanmış
Yok reisim ona yeltenmek istemiyorum, eğlence amaçlı motorla gezerken videolar paylaşacağın