Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı İş

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
iş veren tanıdık olduğunda beni getirtmek için masraf çıkartır mı opnu düsünüyorum suan yeri olan bir kişi beni davet ettiği takdirde masraf cıkar ve yapar mı bunu acaba
kanka vatandaslıgı olan biri calısıyorsa yuırtdısında işverene söylese aldırabilir mi ki beni yani vatandaslık yo kbirşey yok

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
iş veren tanıdık olduğunda beni getirtmek için masraf çıkartır mı opnu düsünüyorum suan yeri olan bir kişi beni davet ettiği takdirde masraf cıkar ve yapar mı bunu acaba
İş için seni davet eden kişi bütün masrafları karşılamak zorunda ama kimse. Türkiye'den işçi olarak cagirmiyorlar ancak mesleğin varsa konsolosluğu gidip göçmen başvurusunda bulunursun

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
İş için seni davet eden kişi bütün masrafları karşılamak zorunda ama kimse. Türkiye'den işçi olarak cagirmiyorlar ancak mesleğin varsa konsolosluğu gidip göçmen başvurusunda bulunursun
hee valla dogrudur benım arkadaşım vatandaslık var yeni fitgtti danimarkaya pasaportun lazım diyor diyorum hacı bi sor işçiye aldırtır mı ama kolay değil galiba

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
yani tanıdık da olsa diyelim marketleri var ameirkada market sahipleri bneni davet edip tüm masrafları karsılaması vs zor o zmana tüm masraf ona ait olacağı için

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
gidecegin yada calişcagin yerde turk var ise gotunden kan alırlar sakin turkle iş yapma orda borclu cikarsin😂

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Valla kanka internet sorunu yoktu gece hayatı güzel Afrika'da barlar kız dolu full türk olduğunu anlayınca hepsi yanaşıyor ordan otel filan :D Afrika diyince herkesin aklına çöl aslan geliyor:D
asdasdasd aynen güney afrika vs biliyorum şarkım cıkttı orada djlik de var asdas ama tek şarkı bigroom tehno yapıyorum orada güney afrika taraflarında clublar vs var

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,520
4,546
113
asdasdasd aynen güney afrika vs biliyorum şarkım cıkttı orada djlik de var asdas ama tek şarkı bigroom tehno yapıyorum orada güney afrika taraflarında clublar vs var
Gitmek istersen yapı merkezine başvur sürekli işçi aliyolar vasıflı vasıfsız parasida iyi 2500 dolar bende geri gidecem Haziran'da

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Gitmek istersen yapı merkezine başvur sürekli işçi aliyolar vasıflı vasıfsız parasida iyi 2500 dolar bende geri gidecem Haziran'da
kankam nasıl başvuracagım maaşı da iyi ne kadar kalıyor harcamalar sonrası ve güney afrika sarışlın kızlar vs hepsi var sadece oranın kızları değil bir çok ülkeden geliyorla biliyorum

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,520
4,546
113
kankam nasıl başvuracagım maaşı da iyi ne kadar kalıyor harcamalar sonrası ve güney afrika sarışlın kızlar vs hepsi var sadece oranın kızları değil bir çok ülkeden geliyorla biliyorum
Afrika paraları değersiz zaten oranın parasını orda ihtiyaçların için veriyorlar 4bin filan tutiy
Facebook da filan yapı merkezinin sayfası var şöyle Afrika ülkesinde oranın parasını ayrı veriyolar en kötü ayda 65k koyuyor insan rahat kötü yanı hava sıcak :D

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Afrika paraları değersiz zaten oranın parasını orda ihtiyaçların için veriyorlar 4bin filan tutiy

Facebook da filan yapı merkezinin sayfası var şöyle Afrika ülkesinde oranın parasını ayrı veriyolar en kötü ayda 65k koyuyor insan rahat kötü yanı hava sıcak :D
sitesini atabilir misin özelden veyahgut buradan sana kalmış brom

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,280
4,429
113
keşke ülkeden ayrılmak isteyenleri birkargo uçağıyla hemen istedikleri yere yollasalarda rahatlasak MK...
Bütün yorumları okudum,,,adam en büyük ideali ve derdi gunde 2/3 bira mekanda icebilmek..
Yaw kardeşim bırakın şu zihkkimi..26 yaşında gencecik delikanlisin ..senin yaşında nice cevherler var,,yorumları okuyunca ülke bitmiş,,,maden bitmiste neyse.......
Tek dileğim ülkeyi sevmeyenlerin biran önce terketmesi....

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
keşke ülkeden ayrılmak isteyenleri birkargo uçağıyla hemen istedikleri yere yollasalarda rahatlasak MK...
Bütün yorumları okudum,,,adam en büyük ideali ve derdi gunde 2/3 bira mekanda icebilmek..
Yaw kardeşim bırakın şu zihkkimi..26 yaşında gencecik delikanlisin ..senin yaşında nice cevherler var,,yorumları okuyunca ülke bitmiş,,,maden bitmiste neyse.......
Tek dileğim ülkeyi sevmeyenlerin biran önce terketmesi....
eyw dua et knk gitmek isteyenlere

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Kurulu düzenimiz var,o yüzden dönemiyooruz, Türkiye cennet değerini bilin.