Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı İş

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
Güle güle gidenlere
Keşke ülke olarak daha yaşanabilir daha medeni bir halde olsaydık ama bizim milletten bi bok olmaz

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,616
2,508
113
Hepsi çalışıyorlar zor geciniyorlar mi seni sağlam isletmis kral onlar benim Almanya'ya yeni gitti arkadaşım devlet memurluğu mu birakip gayet memnun hayatından seneye mercesle gelicem diyor adam
Hayat senin bildigin gibi toz pembe degilki

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,616
2,508
113
Tamam gelsinler Türkiyede çalışsınlar orada zorlanmasınlar. Kısıtlı harcamasının sebebi de maddiyat değil cimri gurbetçilerden olması.
Tabi keyfinden calisiyo zaten eş çoluk cocuk hiçbisey bildiginiz gibi degil ..

Altanx06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,286
1,714
113
Yaklaşık 1 aydır Viyanadayim gördüğüm ve gezdiğim kadariyla gercekten düşündüğümüz kadar var arkadaşlar. Burda bir şeyleri elde etmek Türkiye kadar zor değil. Fırsatı olan herkes ne yapıp edip Avrupaya kaçsın bence. Birçok seçenek var gitmek için. İş arama vizesi, iş davetiye vizesi , evlilik, turist olarak gidip kaçak yaşamak. Araştırın bence kimse sizi kucağına alıp Avrupaya getirmeyecek.

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,347
1,115
113
Hayat senin bildigin gibi toz pembe degilki
Kral sen benim hayatı nasıl gördüğümü bilemezsin ama 3-4 kişi çalışıp gecinemiyorsa orda durmalarininda mantığı yok vatandan niye uzak kalacaklar akrabansa eğer para istemesinper diye öyle söylerler rahat ol sen

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,560
1,348
113
keşke ülkeden ayrılmak isteyenleri birkargo uçağıyla hemen istedikleri yere yollasalarda rahatlasak MK...
Bütün yorumları okudum,,,adam en büyük ideali ve derdi gunde 2/3 bira mekanda icebilmek..
Yaw kardeşim bırakın şu zihkkimi..26 yaşında gencecik delikanlisin ..senin yaşında nice cevherler var,,yorumları okuyunca ülke bitmiş,,,maden bitmiste neyse.......
Tek dileğim ülkeyi sevmeyenlerin biran önce terketmesi....
İçki zıkkım içmeyin. Sigara kanser yapıyor içmeyin. Dışarı çıkıp bir kahve çay içmeyin mekanları boykot ediyoruz. Dışarı çıkmayın. İşten eve evden işe. Arada bir camiye.

İdeal hayat bu sanırım senin için.

1713715098268.png

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,560
1,348
113
Tabi keyfinden calisiyo zaten eş çoluk cocuk hiçbisey bildiginiz gibi degil ..
Çoluk çocuk 17 yaşında araba, 25 yaşında Türkiye'de 2-3 ev daire sahibi olmak için çalışıyor. Eşler de birbiriyle sidik yarıştırmak için.

Hayır bir tarafımdan sallamıyorum çoğu ailede olduğu gibi bizde de yurtdışındaki amca kızı hala kızıyla evlenip Avrupaya giden var :)

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,616
2,508
113
Neyse kardesim bisey demiyorum gecenin 4 ünde kalkin işe gidinde anlarsiniz yurtdisini 😂

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
İyi günler arkadaşlar yaşım 26 şuan optisyenim türkiyede sizlere sormak istediğim soru bu yurtdışında çalışan bir çok türk var bilirsiniz ben de yuırtdışında calısmak istiyorum paket serviscilik diyelim bu motor ile dağıtım yapan o tarz bir iş bulabilir miyim ve her gün mekana gidip 2 3 bira içsem kira vs her şey kendim ödediğim masrafları çıktığımda her gün 2 3 bira mekanda içsem kenara 400 500 euro atabilir miyim bu yurtdışı zor zor diyorlar abi zorsa neden gelmiyorlar mesala gitmeden göremiyorum tabi ama illa bilenler vardır yorum yazabilir mi bir de bu ingilizcemi çok iyi geliştirdğim taktirde masabaşı iş vs bulabilir miyim avrupa ülkesi olması şart değil kurye ülkeler arası gezebileceğim bir iş de olabilir öyle bir iş varsa
dipnot:yurtdışı için şuanlık vatandaslıgım yok nasıl gidebilirim
bu sorduğum sorulara cevap verirseniz sevvinirim
Almanyada alkol sudan ucuz çok rahat 400 500 köşeye atarsın bro

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,983
1,340
113
Neymiş
Yaş 26 ise bildiğim ücretsiz bir yol var, ben o şekilde geldim polonya'ya. 1 yıl program dahilinde kaldım, kira fatura vs ödediler, cep harçlığı ve yemek parası verdiler. Polonya'ya gelirken yaptığım uçak, otobüs, vize masraflarını vs de ödediler. Anlayacağın sadece pasaport parası ödedim ve geldim
neymiş o

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
tesekkurler bro bir yolunu bulsam ne yapabilirim
İş çok kardeş kaçak olarak inşaatta çalışıp,devletten yardım alıp (en az 1000 euro tek kişi) kiranı felan ödüyorlar,3 5 sene dişini sıkıp kimseye yakalanmazsam aylık bırak 500 ü inşaatta çalışıp 2500 yine atabilirsin..

Altanx06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,286
1,714
113
Gecenin 4 ünde kalkiyorsun işe gidiyorsun aldığın maaşla huzulu ve mutlu yaşayabiliyorsun turkiyede çift iş yap para kazanacam diye hem ömründen oluyorsun hemde kazandığın paranın değeri yok. Imkani olan gitsin açik ve net