Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı İş

Nur2461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
984
96
28
İyi günler arkadaşlar yaşım 26 şuan optisyenim türkiyede sizlere sormak istediğim soru bu yurtdışında çalışan bir çok türk var bilirsiniz ben de yuırtdışında calısmak istiyorum paket serviscilik diyelim bu motor ile dağıtım yapan o tarz bir iş bulabilir miyim ve her gün mekana gidip 2 3 bira içsem kira vs her şey kendim ödediğim masrafları çıktığımda her gün 2 3 bira mekanda içsem kenara 400 500 euro atabilir miyim bu yurtdışı zor zor diyorlar abi zorsa neden gelmiyorlar mesala gitmeden göremiyorum tabi ama illa bilenler vardır yorum yazabilir mi bir de bu ingilizcemi çok iyi geliştirdğim taktirde masabaşı iş vs bulabilir miyim avrupa ülkesi olması şart değil kurye ülkeler arası gezebileceğim bir iş de olabilir öyle bir iş varsa
dipnot:yurtdışı için şuanlık vatandaslıgım yok nasıl gidebilirim
bu sorduğum sorulara cevap verirseniz sevvinirim
Şu anda Almanyadayim.

Kim buraya ucuyo kaciyo para dagitiyor diyorsa ta akillarini s..yim .. Vatanin kiymetini bilin usandim burada daha. Adamlar 1700 euroya calisiyor oda donanimli usaklar ise git eve gel cay koy cikolata ye ertesi gun tekrar ayni sey. Hava desen berbat. Kisacasi kurban oldugumun vatanini ozledim.

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Şu anda Almanyadayim.

Kim buraya ucuyo kaciyo para dagitiyor diyorsa ta akillarini s..yim .. Vatanin kiymetini bilin usandim burada daha. Adamlar 1700 euroya calisiyor oda donanimli usaklar ise git eve gel cay koy cikolata ye ertesi gun tekrar ayni sey. Hava desen berbat. Kisacasi kurban oldugumun vatanini ozledim.
Gel buraya usta madem öyle iş mi bulamayacaksin burada beğenmiyorsan ya gel her türlü iş bulursun burada

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
örnek veriyorum tanıdık var diyelim amerikada iş yeri olsun bu kişinni davet gönderirse gitsem güzel kazanclar elde eder miyim çalıştırsa beni önerir misiniz

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
örnek veriyorum tanıdık var diyelim amerikada iş yeri olsun bu kişinni davet gönderirse gitsem güzel kazanclar elde eder miyim çalıştırsa beni önerir misiniz
daha dogursu amerikada nasıl akzanclar asgari ücret alan biri güzel biriktirir mi para hem eglencek 2 3 günfde bir hem de para biriktirme vs

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
. veyahut şöyle de nbir şey sormak istiyorum görmüşsünüzdür bu bali tayland vs orada da iş bulabilirsem cok daha iyi aslında en iyi eglence orası hem iş hem eglence ama orada calısma izni vs almak zor galiba nasıl abilirim bir de bu gezginler var onlardan takipcisi cok olan kişiler balide tur düzenleyen türkiyeden kişi bulan kişiler tur için iş sahipleri var balide firmaları var bu gezginler onların firmasını tanıytıor oradan komisyon vs alıyorlardır diye tahmin ediyorum bu tarz bir iş için illa takipçimiz mi olması gerek bilen yazabilir mi

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Aga elin yüzün düzgünse ayarla bi kadın yap muhabbetini bağla kendine evlencem diye git işte ben böyle yaparım valla eğer ülkeyi terketmek istesem

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,597
4,927
113
Arkadaşım gitti nişanlısı vardı burda çocuğu getiremedik daha :D Almanya'dan

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,597
4,927
113
O çocuk nişanı atar gene dönmez
Bir tane türk cafe bulmuş cafe-pansiyon aylık
Kiraya 100 Euro'ya anlaşmış günlük 50 Euro kazanıyor yeme içme adamdan cafeye yardım ediyor döner felan veriyor. Şerefsiz bir resimler attı milfi genci maşallah dedim ya. :D