Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zaman geçirmelik

Türkiyeye gelirmi

• Gelir

Kullanılan: 6 54.5%
  • Gelmez

Kullanılan: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

Yularipolsen

KING
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,181
1,743
113
Beyler bu çindeki salgın ne diyorsunuz wuhan şehri karantinaya alınmış giriş çıkışlar tamamen kapatıldı insanlar yerek çakılıp kalıyor türkiyeyeScreenshot_20200124_002627_com.twitter.android.jpg sıçrar mı sanırım büyükçekmede Çinli bir çifte teşhis konulmuş hastane karantinaya alınmış

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Yarasa çorbası değilde o virüsü taşıyan hayvanı yılan yemiş Çinli ibibiklerde hemen dururmu yılanı görünce yakalayıp yemişler. Öyle bulaştığı söyleniyor adamlar fare yavrusunu sosa banıp canlı canlı yiyor

Yularipolsen

KING
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,181
1,743
113
Yarasa çorbası değilde o virüsü taşıyan hayvanı yılan yemiş Çinli ibibiklerde hemen dururmu yılanı görünce yakalayıp yemişler. Öyle bulaştığı söyleniyor adamlar fare yavrusunu sosa banıp canlı canlı yiyor
Valla işler sıkıntı güneykoreye abdye felan sıçramış memo

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Türkiye dede görülmüş öyle duydum. Mutlaka gelir burayada İstanbul Kapadokya felan ilk yerler

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Aynen bende öyle duydum. Ve benim korktuğum bizim yetkililer bunu geçiştirmeleri söylemez bizimkiler valla bak başka bir şey derler

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Valla bu olanları görünce hemen aklıma fringe diZisinin ilk bölümdeki uçak sahnesi aklıma geldi.

Yularipolsen

KING
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,181
1,743
113
Aynen bende öyle duydum. Ve benim korktuğum bizim yetkililer bunu geçiştirmeleri söylemez bizimkiler valla bak başka bir şey derler
Aynen öyle benim peder köyden geldi çok kötü hasta olmuş göz altı felan morarmış hastaneye götürdüler felan tahlil 1 hafta sonra gelsin demişler

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Doğrudur yaparlar. Twitter’da gördüm biri şikayet açmış kardeşi hastalanmış devlet hastanesi götürmüşler tahlil yapmamışlar herkese yapamayız felan demişler. Ateşini de yanlış ölçmüşler Kadın özele götürmüş kardeşini domuz gribi çıkmış Kardeşinde. Geçmiş olsun merto

Yularipolsen

KING
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,181
1,743
113
Doğrudur yaparlar. Twitter’da gördüm biri şikayet açmış kardeşi hastalanmış devlet hastanesi götürmüşler tahlil yapmamışlar herkese yapamayız felan demişler. Ateşini de yanlış ölçmüşler Kadın özele götürmüş kardeşini domuz gribi çıkmış Kardeşinde. Geçmiş olsun merto
Eyw memo valla bilmiom bu iş sıkıntı ya

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
bu gun bizm buradaki hastahanede 2 kisi karantinaya alindi haberlere bile cikti