Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zingabet - 50₺ Deneme Bonusu ( 50₺ Yatırımlı )

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
LİNK : https://www.zingabet143.com/

ŞARTLAR :

Bonusu Nasıl Alabilirim ;

• 05.08.2022 tarihinden itibaren kayıt olan üyelerimiz bu promosyondan yararlanabilir.
  • Bu promosyondan yeni üye olan kullanıcılar sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Deneme bonus talebinizi üyelik gerçekleştirmeniz ardından link üzerinden https://bit.ly/3H2kHWb adımları izleyerek oluşturabilirsiniz.
  • 50 TL deneme bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Bonusunuzu Spor ve Slot alanları için talep edebilirsiniz.
  • Slot alanı için bonuslarınızı Pragmatic, Playson, Wazdan, Tom horn sağlayıcılarından bir tanesi için talep edebilirsiniz.

Bonus Çevrim Şartı;

• Bonus yalnızca eklenildiği alanda kullanılabilir. Farklı alanlarda kullanılıp kazanç elde edilemez.
  • Deneme bonusundan maksimum 200 TL kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Bonusunuz ile çekim yapabilmeniz için minimum 50 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
  • Yatırımınızın hesabınıza yansımasının ardından herhangi bir çevrim işlemi gerçekleştirmeden 200 TL olarak çekim talebinde bulunabilirsiniz.
  • Çekim işleminizi gerçekleştirmeden önce site hesabınızın bakiyesi minimum 1000 TL olmalıdır. 1000 TL bakiyeye ulaşmanız ardından herhangi bir işlem sağlamadan Canlı destek alanına bağlanmanız gerekmektedir.
  • İlk çekiminizi sadece Banka havalesi olarak yapabilirsiniz.

Bonus Genel Kuralları ;

• Aynı IP’den açılmış hesaplar veya aynı aile bireylerine ait hesaplar bu bonustan yararlanamaz. Suistimale yönelik yapılabilecek tüm işlemler dahilinde Zingabet bonusu iptal etme ve kazançları silme hakkına sahiptir.
  • Bu kampanyada Zingabet Genel Kurallar ve Şartları geçerlidir.

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Site hakkında bilgim yok. 1 - 15 dakika arasında eklemeler yapılıyor.

Murat007

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
445
118
43
En geç 3 saat içinde eklenir diyor 😂😂😂

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
925
441
63
Dostlar cevrimi tamamladim 50 yatirim yapayim mi

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
50₺'yi 1000₺ yap 50 yatır 200 çek mi ne diyorlar :) Ben banka havalesine karşıyım sadece biraz endişe uyandırıyor bende

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Sen çok güzel bi yalancısın ben bu sitede 5 senedir oynuyorum a dan zye herseyini bilirim o bonus 3 saatte ekleniyor kardesm
Abicim neden yalan söyleyeyim :) harbiden 4 dakika içerisinde eklendi :) yani nasıl bir rant sağlama amacında olabilirim ki yalan söyleyeyim.

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ben çekmiştim burdan geçen ay