Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başvuru Sonuç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,419
3,982
113
Eyvallah kardeşim arayıp bulamadığım buydu.5000 başvurmuştur.3000 görünüyor ama daha değerlendiriliyor yazıyor.Vakifbank için ne yapabiliriz bulabilirsen harika olur

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Dost benimki cok onceden onaylandida senn bu gonderdigin linkte 3k yaziyo uygulamada 5k hangisi dogru ?

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Güzel bilgilendirme için teşekkürler keşke vakifbank ta böyle vi uygulama yapsa fena olmazdı :)

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Eyvallah kardeşim arayıp bulamadığım buydu.5000 başvurmuştur.3000 görünüyor ama daha değerlendiriliyor yazıyor.Vakifbank için ne yapabiliriz bulabilirsen harika olur
Genelde duzeltme yapilan bakiyeler onaylandi bu da ayni sekilde olur sanirim...vakifbank icin mobil uygulamaya girince sekmeler var ama musterisi degilsen suanlik sms beklemen gerekiyo

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Bende de 3k gözüküyor. 5 başvurmuştum. Son ödeme kasım gözüküyor

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
peki bu kredi onaylandığında sadece kimlik yeterli oluyormu başka bişey istiyolarmı kardeim

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,062
507
113
Genelde duzeltme yapilan bakiyeler onaylandi bu da ayni sekilde olur sanirim...vakifbank icin mobil uygulamaya girince sekmeler var ama musterisi degilsen suanlik sms beklemen gerekiyo
hocam halkbank ıcın ne var

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,801
3,066
113
Hocam ben uygulamadan başvurdum hala değerlendirmede yazıyor buradan tekrar mı başvuruluyor? Yanlış bir şey yapmayalım

Teofilo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
17
18

Teofilo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
17
18
Arkadaşlar icra falan ayağı yalanmış şimdi kanaat getirdim 4 icra dosyam var maaşımdan kesiliyor ama kredim olumlu sonuclanmis 5 istemistim 3 vermişler anlaşılan herkese 3 veriyorlar

Ekli dosyalar

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
5k başvurduk 3k değerlendirmede benim görüşüm internet şubesi olmayanlar için bankalatda yığılma olmasın diye bekletiliyor yarın yada öbür gün mesajla cekebilecegimiz bir şey yapicaklar bunun için torba yasa bile geçti inşallah herkes kullanır az da olsa

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
sicilim bozuk çalımıyorum kaçtane icralık osyam var umarım sonuçlanır ev kira ve çalışmıyorum inş onaylanırsa söz ne istersen sana bi hediye gönderecem azda olsa içime su serpdin belki onaylanır daha değerlendirmede diyor 10000
Kardesim sagolasin gerek yok ins cikar sana da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...