Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zirvedeki Yalnızlığım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,646
44,675
113
Gordum dordumde bu kdr rahatsiz olani ilk kez gordum lan.bu nasil yasiyor way anasini be.bide diyorki egolu deilim 😁

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
Bazen kendime soruyorum acaba Allah beni neden böyle mükemmel yarattı diye.. Oldukça zor ve ucu açık bir soru bu. Çünkü her şeyim kusursuz. Fiziğim, eğitimim, beyin kıvrımlarım. Ellerime bile hasta oluyorlar. Tepeden tırnağa odak noktasıyım. Bunun yanında aileden zengin olarak doğdum. Irkıma gelecek olursak Annem Rus. Ekseriyetle genlerim mükemmel.. Fark ettiyseniz de böyle hatasız olmama rağmen egosuz biriyim. Gelip burada sizle muhattap oluyorum. Bu kadar talep yoğunluğunda sizlere cevap vermeye çabalıyorum. Kıymetimi bilmenizi öneririm . Sonra arkamdan çok büyük adamdı ama biz kıymetini bilemedik onun diye ağlarsınız.
Torbacinin numarasini verebilirmisin ?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,646
44,675
113
Niye bu kadar kızdın çirkin şey karşında beckham sanılıp imza istenen bir yarı tanrı var
Tanrim beni bastan yarat.la ben seni neyine kizicam acizligine uzuldum.nasil yasiyorsun sen bu kafayla yazik sana zavalli seni allah yardim etsin.senin gibi insanin yuzune bile tukurmem ben tukuruge yazik cope tukururum en azindan anlami olur 😁 neyse bosa zaman kaybisin bb

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Tanrim beni bastan yarat.la ben seni neyine kizicam acizligine uzuldum.nasil yasiyorsun sen bu kafayla yazik sana zavalli seni allah yardim etsin.senin gibi insanin yuzune bile tukurmem ben tukuruge yazik cope tukururum en azindan anlami olur 😁 neyse bosa zaman kaybisin bb
Lütfen seni kenara alalım seninle konuşmak bile benim yakışıklılık puanimi düşürebilir gule gule

semihx11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
275
124
43
Harun abi genemi sen çok kaçırmışsın bu sefer alkolü

baha1010

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
378
98
28
Çok yakışıklı, uzun boylu, zeki, belagatı diksiyonu master degree, kültür seviyesi çok yüksek olduğum için, tanıştığım insanlar benden çekiniyorlar. Bu dünyadan olmadığımı düşünen çok oluyor. E tabi bunun verdiği beklenti de oluyor insanlarda.. Bu bana yüklenen bir yük, beni hep en iyi olmaya zorluyorlar.

Zirvenin verdiği yalnızlık üzerime sindi, asil karakterim zaten bambaşka. İnsanlar konusunda çok seçiciyim, haketmeyenin yüzüne bakasım gelmiyor. E tabi beni hakeden ne kadar insan var ki?

Tanıştığım kızlar bana tanrı gözüyle bakıyor. En son bir kızdan şöyle bir şey duydum "Sen tanrı gibisin, ulaşılmazsın" yahu gerçekten de insanlar bana tanrılarıymışım gibi davranıyorlar.

Erkek arkadaşım pek olmuyor. Düşünsenize yanınızda Dmitri var. Bütün kadınların gözü onun üzerinde… Onunla arkadaş olmak ister miydiniz? Onlara da hak veriyorum, kıskançlık gayet insâni bir duygu…

Sanırım bir bütün olarak tanrının yeryüzüne izdüşümüyüm. Sanal bir yansımayım, eğrideki doğruyum. yingin içindeki yang benim.
zeki adamın formda işi olmaz en azından şu konuyu açmaz yanına gelen kızların ıq rakamla
ifade ediliyor galiba

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,613
2,501
113
Tarif ettigin gibi bi insan ben boyleyim demez bi yerde hata var 😂

Ayazmami23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
133
43
İnsan oğlu kibirden başka birşey değil oysa bir nefeslik canı var

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Kardes çok zeki biriysen bı sayısal oynasana bana cufcufcu hocaya okutup tutması icin dilek ağacına asacam..

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,870
3,090
113
herif içip içip yazıyor buradaki deliler de ciddiye alıyor :D