Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 0.45 Kuruşla Başladım 107 TL Oldu :)

Capta55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
40
28
Hic bir parayi küçümsemeyeceksin iste 90 kurusla 8500 yaptim baskasi dese inanmam oldu mu oluyor
ınanırım ben 200 le
ben savunmuyorum siteyi zaten ama her mesajında tumbet var
defelarca kavga ettim anlattım hataları düzeltin dedim sorun var özür dileriz vs geçiştirdi bunlar bahsin b sini bilmeden biz bu işlerdeydik 40 yaşında adam var karşılarında dünkü çocuk yok 20 yıla yakın tecrübe var bu çakallar tezgaah kurmuş gelen gideni altyapı sistemsel hata ayağaına ayıklıyor nadır binde bir kazanan oldumu ödüyor oda devede kulak

crazyrall09

Üye
Yeni Üye
17
4
3
Merhaba arkadaşlar artık bonus kovalamanıza gerek yok çok güzel para kazandıran bir yöntemden bahsedeceğim size emin olun dolandırılıcık bir sey yok öğrenmek isteyenler minimum 150 lira kazanabilir maksat işiniz görülsün

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Merhaba arkadaşlar artık bonus kovalamanıza gerek yok çok güzel para kazandıran bir yöntemden bahsedeceğim size emin olun dolandırılıcık bir sey yok öğrenmek isteyenler minimum 150 lira kazanabilir maksat işiniz görülsün
Sagol kardes iyi niyet oldu diyoduk bak olmedigine canli sahit

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,460
26,463
113
Helal olsun tebrikler 🤠

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Hayattakı tüm şansını 107 tl için kullanmışsın degermiydi? :))

tebrikler bol kazançlar