Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Ev 1 Araba ve 50.000$

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Biz de gidebilir miyiz

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Biz de gidebilir miyiz
Valla dogruysa parayla suriye kimligi alinir. Ben giderim 2dk durani s...m orasi bile bizden daha medeni diger arap ulkeleri gibi degil suriye modern ulke bakmayn biizm burdakilere buraya hep hizbullah elkaide geldi şamda yasayanlara bakin anlarsnz

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Haber doğruysa bende gideceğim isteyen herkese kimlik duzenleyebilirim sorun yok

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,131
1,692
113
Arkadaşlar ben kilisteyim öncüpınardan gideriz gelin😂

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
998
414
63
Valla dogruysa parayla suriye kimligi alinir. Ben giderim 2dk durani s...m orasi bile bizden daha medeni diger arap ulkeleri gibi degil suriye modern ulke bakmayn biizm burdakilere buraya hep hizbullah elkaide geldi şamda yasayanlara bakin anlarsnz
Bencede git sen burdanbu cennet vatana sen fazlasın. Vatanı mukayese ettiğin ülkeye bak

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Suriye ye en şaşalı dönemlerinde gitmiş biri olarak Şam Halep gibi yerler cidden çok güzel ve yaşam kalitesi çok yüksek yerler diye bilirim. Savaş zamanında bile bu bölgelerden Ülkemize mülteci yok denecek kadar az geldi. Belli bir süre sonra bu yerler eski günlerine geri döner. Eğer haber doğruysa Esat vaadini yerine getirirse gelen kişileri bu bölgelere sokmaz savaşın olduğu bölgelere yerleştirir oralarda da uzun vadede ne huzur olur ne güven. Sevgili Esad abimiz buralara tekrar kendi insanlarını yerleştirmek istiyor ki tekrar çatışma çıktığında ilk onlar telef olsun.

Bigboss_1_

🕃 Easy does it 🕄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,244
1,140
113
Suriye ye en şaşalı dönemlerinde gitmiş biri olarak Şam Halep gibi yerler cidden çok güzel ve yaşam kalitesi çok yüksek yerler diye bilirim. Savaş zamanında bile bu bölgelerden Ülkemize mülteci yok denecek kadar az geldi. Belli bir süre sonra bu yerler eski günlerine geri döner. Eğer haber doğruysa Esat vaadini yerine getirirse gelen kişileri bu bölgelere sokmaz savaşın olduğu bölgelere yerleştirir oralarda da uzun vadede ne huzur olur ne güven. Sevgili Esad abimiz buralara tekrar kendi insanlarını yerleştirmek istiyor ki tekrar çatışma çıktığında ilk onlar telef olsun.
Bana da oyle geliyor