Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Temel İhtiyaç Kredisi Hakkında

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,194
1,741
113
Ben övmüyorum kardeş siz gereksiz yeriyosunuz boş yapiyosunuz bende yapmayın diye mudahale ediyorum sizi bilinclendiriyorum daha ne istiyosunuz
Kardeş devlet bankası Bunlar farkındasın DEĞİL mi devlet herkese verin diyecek ziraat vermeyecek yok ya öyle bir ihtimal sence var mı diyelim var koskoca devlet banka müdürüne laf geçiremiyorsa vah Türkiyem vah

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,194
1,741
113
gerçekleri güzel çarpıtmışsın . ilk günden beri tüm kredi onaylarını kredi kefalet fonu onayladı yada reddetti .yani devlet kime onay verdiyse banka verdi , kimi onaylamadı yada beklettiyse bankada vermedi . zaten temel ihtiyaç kredisi lansmanını okusanız orada herşey açıkca ifade edildi , kredi kefalet fonunun %85 garantörlüğü ve onayıyla verileceği açıklanmıştı .
ayrıca devlet , hükümet ayrımını doğru yapalım , hükümet bugün vardır yarın yoktur devlet ise bakidir. insanların hükümete tepkisi yada eleştiriside en doğal haktır
Arkadaş algılarını kapatmış Receb’im yapmaz modunda ama gerçekler bunlar

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Herkese kredi verilecek diyerek insanları 90 gün bekletip ümit bağlatan bankaları ve sayın büyüklerimize teşekkürler

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Devlet bankasına devlet ver diyecek devlet bankası da vermeyecek öyle şey olur mu sen buna hakkaten inanıyor musun ne kadar para aktarilirsa bankaya o kadar dağıtılır ya biraz geniş düşün neden red cevapları o zaman değil de bu süreç bitti dediklerinde verilmeye baslandi red cevabi o zaman da verilebilinirdi di mi ama o zaman verseler tepkinin babasını çekerlerdi yemedi akıllarınca kurnazlık yaptılar sonra sen de sanıyorsun ki banka vermedi hayır bankaya verdirtmediler yüzde 10 veya yüzde 20 lik kesime verilmiştir en fazla sonra yüzde 85 diyip seni beni kandırmaya çalışıyorlar onlar sana bana günahını vermez tombala çeker gibi dağıttılar işte verdiler değil he dağıttılar o zaman kimler sanslıysa onlar yararlandı onay mesajı günde 3000 kişiyi geçmiş midir o zaman hayır hesaba vur ne olduğunu anlayacaksin

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Kimse suçu bankada aramasın damadla kayınpederi Tv'de şov arka planda verme diyip millete bankayı suçlu gösteriyorlar bunu benim gibi partizanlık yapmayanlar net görür

makbuzi16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
22
8
Fakir gene fakir sokakta bir dilim ekmege muhtac evladinin karnini doyuramayan insanlar var.1 senedir issizim perisanlik ustune perisanlik halimiz ortada 3 bin krediye red veren bir banka bankanin arkasinda devlet.Muslumanin mali ortaktir yazar kitabimizda simdi ekmek isteyene 2 tekme atiyorlar.Bu dunyada kimse ne cenneti gorur ne de hurileri.Binlerce yil once yasayan her canli fiziki olarak evrim geciriyordu simdi ise ruhani boyutta geciriyor.100 sene sonra yeryuzunde iyi insan kalmiyacak.kotuluk uzerine muthis hizla evrim geciriyoruz.Yuce Rab herkezin gonlune gore versin insallah.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
banada red geldi bugun hayır yani neden 80 gün bekletiyorsun kdkya yazdım 60 gündür cevap yok terbiyesizlik bunların ki biliyorlar bi şey yapamayız kafalarına göre oynuyorlar Allah bildiği gibi yapsın bunları

Legolas35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
729
93
Insanın aklıyla dalga geçmek kimsenin haddine değildir. Krediyi 4 ay bekletip red göstermek rezilliktir. Sabahtan akşama kadar reklamlarda bağırıp çağıranlarda aşağılıktır...

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
666
360
63
Bana da vakıftan red geldi 2.5 ay sonra zaten umut yoktu zahmet etmişler sms atmak için

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Zaten pandemi bitiş tarihi aşağı yukarı belliydi yani bu zqmanlar.Bu yüzden bu kadar beklettiler.Artik eski günlere doğru dönüş normalleşme başladı .Şimdi bankalar alacakalarinin peşine düşmeye , bu zamana kadar beklettikleri borçları almaya baslayacaklar

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
284
83
seçimlerde kendileride red alacak halktan neden yani 4 dosyası olan bir adama veriliyor bankaya borcu var çalışmıyor sigortası yok geliri yok kara listede olan adama veriliyor da neden bize verilmiyor anlamış degilim

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
284
83
pandemi de çalışamadım param kalmadı gsrsonluk yapıyordum telefonumu sattım 2 tane eşimin ve kendimin, 2 aylık telefonumuzu satrım ben devletimiz görmez decletğmiz kör

Burak3989

Üye
Yeni Üye
39
4
8
Devletin dini imanı para olmuş siz ne anlatıyorsunuz adamlar sigaradan vergi azaldı diye tütüncülere yasak getirmiş şu ülkede 3 gün alkol.sigara yakıt araba alınmasın ülke iflas bayrağı çeker