Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Vakıfbank Kredi Kararı

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Yahu bu nasıl bilgi sanki bankacisin..insanları yanlış yönlendirme..bu sadace bankaya tavsiye..Bankalar buna uymaz öyle kalır..Sen peşine düşersen bu sana gönderdikleri belgeler ile mahkemeye başvurup hakkını ararsın.nerden mi biliyorum babada geldi bende şikayet etmiştim avukatin dediği bu
Evet dostum bankacılık yükseklisans mezunuyum. İnancın yoksa özelden yaz diplomamı atayım . Evet ayrıca birşey biliyorum ben şikayet ile tamamlama yapıldı . Genelde uymak zorunda uymuyorsa yargı yolu ile alabilirsin . Yüzde yüzdur ayrıca.

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
sende nasıl oldu surec hangı banka
Vakıfbank 5 başvurdum 3 verdi ve bu kuralın olduğunu da foruma ben yazmışım . Eğer olumlu bulunup tavsiye edildi ise yargı yolu ile 10 gün sürmez kredi otomatik tanımlanıyor . Çünkü koskoca banka avukatları 10 bin kredi için mahkemeye gitmiyor banka otomatik tanımlıyor davayı sonuçlandırıyor. Şartlar ben koşullar BDDK sitesinde mevcut siz banka sonucuna göre bana ulaşın yardımcı olacağım . Ayrıca dava yolu acık olan durumlarda extra bir mahkeme ücreti yoktur tamamen ücretsiz dir. Kamu davasına girmektedir .

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Yahu bu nasıl bilgi sanki bankacisin..insanları yanlış yönlendirme..bu sadace bankaya tavsiye..Bankalar buna uymaz öyle kalır..Sen peşine düşersen bu sana gönderdikleri belgeler ile mahkemeye başvurup hakkını ararsın.nerden mi biliyorum babada geldi bende şikayet etmiştim avukatin dediği bu
Okey ?

Ekli dosyalar

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Vakıfbank 5 başvurdum 3 verdi ve bu kuralın olduğunu da foruma ben yazmışım . Eğer olumlu bulunup tavsiye edildi ise yargı yolu ile 10 gün sürmez kredi otomatik tanımlanıyor . Çünkü koskoca banka avukatları 10 bin kredi için mahkemeye gitmiyor banka otomatik tanımlıyor davayı sonuçlandırıyor. Şartlar ben koşullar BDDK sitesinde mevcut siz banka sonucuna göre bana ulaşın yardımcı olacağım . Ayrıca dava yolu acık olan durumlarda extra bir mahkeme ücreti yoktur tamamen ücretsiz dir. Kamu davasına girmektedir .
hahaha olaya bak adam bankacı cıktı kapak yaptı

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Nasil dava acacagim dostum. Banada geldi ama 30 gunu gecti

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Nasil dava acacagim dostum. Banada geldi ama 30 gunu gecti
Uyap üzerinden edevlet ile bağlanın büton seçeneklerinde mevcut. 2. Yöntem ise birebir kendiniz adliyeye gitmek pandemi sürecinden dolayı girmesen uyaptan iletin müdürlük sizi arayıp tanımlama yapacak mobilden evrak onayı yeterli

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Uyap üzerinden edevlet ile bağlanın büton seçeneklerinde mevcut. 2. Yöntem ise birebir kendiniz adliyeye gitmek pandemi sürecinden dolayı girmesen uyaptan iletin müdürlük sizi arayıp tanımlama yapacak mobilden evrak onayı yeterli
Uyap tan girdim hangi mahkemeden dava acacagiz

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Dostum asliye cezaya mi dava acacagiz

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Dostum mahkemeyide soylesen hangi mahkeme acalim davayi uyaptan

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
banada aynı karar geldi. 1 haczim var banka red diye sms attı karardan sonra.
Karar kağıdı banada geldi bana hiç birinden kredi çıkmamıştı şimdi çıkarmı artık... tekrar mı basvuru yapı cam ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olan

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
3 aydir Degerlendirmedeydi kdkye basvurdum kabul etti bankaya tavsiye kararari verdi sonuc red cikmadi,bankalara borcum yok borcu olanlara olumlu cikmis bana yok,dava acma nasil oluyor acarsam olumu olur mu hocam