Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 10 TL Çevrimsiz, Yatırımsız Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Çekim yapan arkadaşlar çekimlerde kesinti oluyor mu

auzgoz06

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Arkadaslar bir bedavaci olarak deneme bonusunu gorunce hemen atladim ve aldim. Hemen hesabima yatti 10 tl oyle saatlerce beklemedim yani. 2 kupon yapip 51.88 yaptim bakiyeyi ve 50 tl pttden cekim talebi verdim dakika tuttum tam 16 dk. Sonra hesabima gevcti 48 tl olarak uye olun ve alin derim

tugba123

Üye
Yeni Üye
16
9
3
bu bybetco daha once açılıp kapamamısmıydı? sıkıntı çıkarmısın çekimlerde yada 3 gün sonra tekrar kapandık demesın

tugba123

Üye
Yeni Üye
16
9
3
ilk açıldığı zaman oynuyordum çokta memnundum yatırım çekimde hiç sıkıntı yasamadım ama işte bi ara kapandı gerçi içerde yüklü miktarda bakıyemde vardı problemsiz olarak holiganbete aktardılar bakıyemı ordan devam etmemıze vesile oldular bu sayede uzun zamandır holigan kullanıcıyım hiç değilse bana bu güzeliği yapıp holiganı tanımamı sağladılar acaba hala ortakmı devam ediyorlar yoksa el değiştirmi bilmiyorum amaaaaannn boşver holigan iyi holigandan devam yine en iyisi:)

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
ilk açıldığı zaman oynuyordum çokta memnundum yatırım çekimde hiç sıkıntı yasamadım ama işte bi ara kapandı gerçi içerde yüklü miktarda bakıyemde vardı problemsiz olarak holiganbete aktardılar bakıyemı ordan devam etmemıze vesile oldular bu sayede uzun zamandır holigan kullanıcıyım hiç değilse bana bu güzeliği yapıp holiganı tanımamı sağladılar acaba hala ortakmı devam ediyorlar yoksa el değiştirmi bilmiyorum amaaaaannn boşver holigan iyi holigandan devam yine en iyisi:)
Holiganbetle ortak olduğunu şimdi öğrendim .Holiganbet iyi . Whatsapp bonusu devam ediyormu daha :D

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,818
622
113
bybetco wp bonusu bitti dedi bana şimdi

tugba123

Üye
Yeni Üye
16
9
3
bybetco ilk açıldığı zaman holigan ile ortaktı hatta bunu biçok forum sitesinde duyurdular ama bybetco kapandı daha sonra tekrar açılmış simdi ortakmı devam ediyorlar ayrıldılarmı bilmiyorum

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
hacı kaç kere dedim sana şu anahtarı değiştir diye bak kilit bozulmuş :)

• Beğen
Tepkiler: N/A

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Konu 28 Şubatta açılmış. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...