Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 100 Freebete / 100 Spine Tamah Edilir Mi ?

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,251
4,181
113
3 sene once mi ne o zamanin parasiyla 1000 lira ekliyordu bazı siteler.
Simdi 100 ekliyorlar
Essek zukuldugu cayiri ozlermis misali
Adamların mudavimleri de artıyor.
Holi hicbir halt yokken saat bası 250lik kod veriyor
Betco milletin parasına coktu, mal yerine koydu herkesi verdiklerine bak.
Adam karısını bile betconun milleti zuktugu kadar zukmez..
Bayrak diregi sokacan boyle sitelere...
malesef öyle nerden nereye geldik böyle giderse biz sitelere hediye bakiye eklemeye başlayacağız 😁😁

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,251
4,181
113
Siteler üyelere koyun gözüyle bakmasa böyle promo vermez o konuda tespitinde haklısın. Nasıl bir uyuşturucu satıcısı ilk başta malını ucuzdan verir ya da bedavadan verir daimi müşterisi olacağını bildiği için, o şekilde oyunları insanların aklına soktuklarını ve yatırım alacaklarını sanıyorlar. Yoksa ortada bir iyilik, cömertlik yok. Umudum bu son kargaşadaki dağıtımlardan insanların bi yemek parası bir kaç günlük sigara parasını çekip daha da uğramaması.
baldız baldan tatlıdır hesabı geri geliyor millet fazlasıyla ama elimiz boş dönüyoruz 😆

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,251
4,181
113
Suç sitelerin değil ki suç bizim, hepimizin. Bireysel davranıyoruz doğal olarak istedikleri gibi at koşturuyorlar . Örnek olarak; x bir site ödeme yapmadı , gereksiz bakiye sildi vs hedef gösterip üstüne gitsek veya topluca tepki göstersek diğer sitelerde ayağını denk alır ama dediğim gibi herkes banane havasında yılbaşından sonra 5000 yap 200 çek muhabbeti olur demiştim starzbet yaptı mesela 10.000 yap 500 çek . Suç sitelerde değil dedim ama baywin ve türevleri de az orspu çocuğu değil canlı desteğe çok sövdüm ama bunlarda gurur yok ki . Uzun lafın kısası oyuncuyu daha da mağdur edecekler, inek gibi sağmaya devam edecekler çünkü sitelerin dini para olmuş. Son olarak betco alt yapıları güncelleme oldu çokça oyuncuyu mağdur ettiler dalga geçer gibi 500 yap 100 çek diyorlar en büyük oe @Atlasbet Destek sesi hiç çıkmıyor niye çünkü oyuncuyu aptal yerine koymayı iyi biliyor. Her neyse bets10 tarzı büyük sitelerden oynamaya devam .
o tarz sitelerin çalışanları falanda bak hep böyle dız, çıkarcı ne kendisine ne topluma bir faydası olan tipler hep üyeye geçirelim hesabı yaparlar 😔😄 bets10 grupları bile no bonus yaptılar 7 sene evvel 50 liraya 1000 lira çekim vermiştim ödeme yapılmadı lisansa şikayet edip almıştım parayı geri sonrasında o tarz alt yapılarda açtığım üyeliklerde otomatik no bonus oldum

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,372
3,955
113
Yok abi betco metco tövbe

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,372
3,955
113
Yakında 20000 yap 100 çek olayı yaklaşıyor

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,610
1,733
113
Asıl ironide şu değil mi arkadaşlar..
100 freebeti anında 1K yapabiliyorsun..
Bu ne demek 100 x 10 = 1K x10 katı dimi..
10K kasan olsa aynı şeyi neden yapamıyoruz.. 👊🏼😃

musifer

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
51
16
8
ya hepsi aynı slot oynayacaksan casibomdur gerisi yalandır spor ise de cascade alt yapıdan şaşma bak 3 gündür ne güzel kafam rahattı 1xbette takılıyordum bu puşt siteler başladı yine zırt pırt sms atmaya aramaya yani bir espriside yok yatırıyorsun betcoya no bonus yapıyor spor oynayacaksin bir çekimde limitliyorlar slot zaten aklını alır büyük bete 20x üstü ödeme yapmıyor betco alt yapıda yasak
dedigini betparibuda yasadim 100 tlye 44680 aldim 30 kati odeme yaptilar ben sadece slot oynuyorum bunun casibom diyosun abim

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
310
136
43
Taş atıp ta kolunuzmu yoruluyor.
Kendine saygiymis
Kendine saygısi olan zaten bu illete bulasmaz

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
539
412
63
Ulan hainler 5 sene öncede 20 yap 100 çek vardı ilaç gibi geliyordu. Şimdi 1000 yap 100 yatır 250 çek ulan kansızlar ulan haysiyetsizler 5 sene önceki 100tl ile neler yapışıyordu. Şimdiki 1000 yap 100 yatır 50 bi tarafına sok 150 çek bonusunuza edeyim sizin. Bu oynayanların hiç mi şerefi yok alay ediliyor alenen. Neymiş bağımlıymış lafa bak ulan insan göz göre göre bunu yapar mı kendine ya
Eskiden askeri ücret 850 tl idi 10 tl ekler 100 çekerdik asgari ücretin %12 si yapardı şuan 17000 askeri ücret 2040 tl çekim yapmamız gerekli ve verilen bonus 2040÷10 204 tl olması gerekli 10eski birim = 204 tl değerinde suanda eski yönteme göre suan 5 tl bonus verip 100tl yap 10 tl çek değerinde oluyor yani bazı sitelerin değerinde de 50 yap 10 çek misali oluyor matematiksel hesaplayabildim umarım

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
621
364
63
Eskiden askeri ücret 850 tl idi 10 tl ekler 100 çekerdik asgari ücretin %12 si yapardı şuan 17000 askeri ücret 2040 tl çekim yapmamız gerekli ve verilen bonus 2040÷10 204 tl olması gerekli 10eski birim = 204 tl değerinde suanda eski yönteme göre suan 5 tl bonus verip 100tl yap 10 tl çek değerinde oluyor yani bazı sitelerin değerinde de 50 yap 10 çek misali oluyor matematiksel hesaplayabildim umarım
Dışarı çıkıp bi kere markete gitmemişler tek bildikleri sigara kumar o yüzden dünyada hala 100tl diye bir şeyin var olduğunu düşünüyorlar

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,021
73,937
113
5 kuruş kalmasın para bulama bakalım ediliyor mu edilmiyor mu dost gökten mi gelecek para birileri deniyor işte olmayan adam ne yapsın bir Umut uğraşıyor kimi bonuslar gerçekten tsk geçer gibi ama umut garibin ekmeği

Leclerc16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,048
414
83
Ben kodlardan 3 günde 1,000 TL çektim..