Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
ziraat bankası 6 nisanda başvurdum 7.500 tl ..10 dk önce sms gelmiş..girdim baktım 3000 tl kullandıyor alsam mı beklesem mi bilemedim.

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Beyler illa 6 ay sonramı ödemek gerekiyor ? Mesela 5kyı 2 orana attım 10k oldu . Istesem tüm borcum hemen ödeyemezmiyim ?

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
Beyler benim 3.000 TL olumlu sonuclanmis Vakıfbank'tan telep etmiştim . Mobil bankaciligim yok kartımda yok nasıl olucak bu bankaya gitmeden olmazmi

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
Babalar herkes aynı soruyu soruyor iki konuda da Halkbank smsi olumlu sonuçlanıp banka da hesabı mobili vs hiç bişeyi olmayanlar için webden kullanma seçeneği eklemiş girin halkbankın sitede var vakıfda öyle bişey çıkmamış anlaşılan şubeye gidilmesi gerekiyor ziraatte de genelde çıkanlarda ki hata krediyi kullanamama sorunu deniliyor ona da bi arkadaş komple uygulamadan çıkış yapıp bilgilerle tekrar giriş yapıp kullan diyince çözüldü dedi.smsi daha yeni gelip hemen kullanmaya çalışanlarda biraz beklesin sistemlere düşsün hala hata verirse müşteri h. ile iletişime geçsin.Özet bu şuan.
Benim gibi hala değerlendiriliyor olanlar da beklemeye devam

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
GENÇLER BEN ÜNİ 3, SINIF ÖĞRENCİSİYİM KYK KREDİSİ ALIYORUM VE AİLEM ADINA BU KREDİYE BAŞVURDUM FAKAT BENİM SİCİL NOTU DÜŞÜK NORMALDE DE KREDİ TALEBİ HEP RED VE BİDE BEN EVKURDAN ALDIĞIM TELEFON YÜZÜNDEN İCRALIĞIM AÇIK İCRA TAKİBİ VAR VE REİS KUSURA BAKMA YORUMUNA CEVAP OLARAK BUNU YAZDIM FORMA YENİ ÜYEYİM NERDEN YAZILIYOR BİLMİYOM İY AKŞAMLAR YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM
,

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
GENÇLER BEN ÜNİ 3, SINIF ÖĞRENCİSİYİM KYK KREDİSİ ALIYORUM VE AİLEM ADINA BU KREDİYE BAŞVURDUM FAKAT BENİM SİCİL NOTU DÜŞÜK NORMALDE DE KREDİ TALEBİ HEP RED VE BİDE BEN EVKURDAN ALDIĞIM TELEFON YÜZÜNDEN İCRALIĞIM AÇIK İCRA TAKİBİ VAR VE REİS KUSURA BAKMA YORUMUNA CEVAP OLARAK BUNU YAZDIM FORMA YENİ ÜYEYİM NERDEN YAZILIYOR BİLMİYOM İY AKŞAMLAR YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM
,
Kardeşim problem yok benimde bilgim kesin değil ama senin gibi durumda olupda bu krediyi alanlar var bilinmiyor valla şanda çıkar bakarsın

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
Kardeşim problem yok benimde bilgim kesin değil ama senin gibi durumda olupda bu krediyi alanlar var bilinmiyor valla şanda çıkar bakarsın
ÖĞRENCİ OLMAK YAN GELİR SAHİBİ VEYA İŞSİZ ÇALIŞMIYOR GÖZÜKMEK SIKINTI OLMAZ DEMİ YA BİDE 3500 GELİR YAZDIM HANE HALKINA

protango

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
160
43
5 bin 7,500 10 bin arasında kredi kulalnıyorsun nasıl 3 bin tl ye indiriyorlar onu anlamıyorum

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
Yani oki sen diceksin ne kadar alacaklarını hiç bize sorma amk ne kadar vereceksen sen belirle

redjohn191

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,264
4,279
113
11.gün bitti ziraat bankası başlıyacağım verecekleri krediye