Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,099
113

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Hacizlik durumlar bu durumu etkilemiyo. Yeni hesap acmadan kullandirmiyolar. Havizli hesap varsa yeni hesap actiriyolar

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,015
10,547
113
Ben Halkbankasindan başvuru yapmıştım onaylanmadı 5000 tl. Sonra 3000 tl yaptim. Şimdi ikiside degerlendirmede diyor. Ilk onaysız olanda değerlendirmeye almışlar anlamadım

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
ayin 2.sinden beri bekliyorum bu yaman celiski verecekseler versinler.cevremdeki herk3s aldi hacizlik olaylari benden kotu olanlar bile ayin 2 sinde yaptik hala degerlendiriolar.nasil is anlamadim.12 gun oldu..

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,875
113
Ben 3 bankadan da yaptım umudum ziraat de

Umtgzr89

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
19
8
Kendini daha fazla düşürme ateistim diyorsun hakkımı helal etmem diyorsun hak ne demek Allah demek yaradan demek tapmadigin için böyle bir hakkın yok kardeşim banlanmadan konuyu kapattirmadan affedersin ama defol git artık sen kimsin millete kafa tutuyorsun burada almışsın bak biz daha bekliyoruz bende evliyim verseler 500 iddaa ata cam umut dünyası bu haydi şimdi işine bak yazma yeter
hak dinle kitapla alakalı bir olgu değil. kimseye kafa tuttuğumda yok.Sen bu sayfanın muhtarımısın.sen mi banlıyosun milleti ? Umarım sana çıkmaz da milletin hakkını kumarda yiyemezsin... Hadi yol al şimdi

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Bizim milletimiz de art nıyetli cok banka süzgecten gecirmesi dogal siz tanimadiginiz birine borc veriyonuz mu gerci bi maskeleri bile doğru dürüst dagitamayan adamlardan bizim beklentimiz olağanüstü gibi duruyor Allah sonumuzu hayır etsin bunlar iyi günlerimiz gibime geliyor

blackkwon55

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
59
25
18
Arkadaşlar 3 bin TL kredi mesajı geldi en yakın şubeye gidip mobil bankacılık taniminizi yapın diyor 3 kere bugün bankaya girdim yok burdan yapilmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum yok şubeye gidin hesap açın diyor şubeye gittim 24 TL hesap açma ücreti diyor canlı desteği aradım yok edendim ne ücreti diyor sonra şubeye gittim sonra diyor biz hesap acmiyoruz Google da Vakıfbank yeni müşteri alanına girin diyor girdim burdan işlem yapılamaz en yakın şubeye diyor kemal sunarin davacı filmi gibi uğraştık en sonunda baz geçtim krediden

Umtgzr89

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
19
8
Bizim milletimiz de art nıyetli cok banka süzgecten gecirmesi dogal siz tanimadiginiz birine borc veriyonuz mu gerci bi maskeleri bile doğru dürüst dagitamayan adamlardan bizim beklentimiz olağanüstü gibi duruyor Allah sonumuzu hayır etsin bunlar iyi günlerimiz gibime geliyor
10 bin verceklerdi herkesi 3000 e bağladılar. Virüs öncesi belgesiz kefilsiz 30 40 bin kredi vermek için arayan bankalara 10 bin verirlermi diye başvurayım bakaym dedim belge istediler :D hatta belge isteyen bankalardaki hesaplarımı da kapadım.Aylık 150 200 bin transfer yapıyordum işbankası ve garantiden.Şimdi hergün arıyorlar neden hesap kapattınız diye. Bu virüs olayından sonra çok şeyler değişecek..

Mervanc517

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Bu ziraat bankası linkinden Vakıfbank linki varmıdır bakmak.icin

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep
Aynen babacan zaten talep olusturmussun yapabileceğin tek şey gönderecekleri sms beklemek önce bi sabrını ölçüyorlar ona göre değerlendirme yapıyorlar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Vakıfbank'tan aranıp kredinsini çekebilen var mı mesaj gelmeden arkadaşlar 3 gün oldu aranali hala mobilde değerlendirmede yaziyo başvurum boyle bişey başına gelen var mı

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Ziraatte vodafone faturasi ödedim vodafone daha geçmemiş para müşteri hizmetlerini arayamiyorum direk meşgule atıyor kafayı yiyecem.

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Ziraat çöktü resmen normal işlemlerde yapılamıyor