Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,863
466
83
bakan aciklama yapti 2.1 milyon kisi kullanmis cuma 250 bin diyordu ya bu bakan yalan soyluyor ya da 2.1 milyon kisinin arasina girememk de ayri bisey :) ama bence yalan soyluyor

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
sesimi duyan var mı ya döndü bu kredi olayı malesef . inş. herkes sıkıntısını halleder arkadaşlar

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Arkadaşlar dün başvuran sicili düzgün insanların başvuruları kabul ediliyor. Sicili bozuklarınki en son kaynak kalinca kabul edilecek belli ben size söyliyeyim benim tahminim bu. Dün komşuma söyledim halkbanktan başvurdu bugün onay smsi gelmiş.

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Onu bunu bilmem de bu krediler için para basılmış belli dolar euro altın ucmus

sezeraydin

Üye
Yeni Üye
31
2
8
An itibariyle kardeşime halkbanktan 5 bin onaylandı . Benden bi gün sonra başvurmuştu . Ben de ziraatten başvurmuştum . Benimkinin red olma ihtimali var mı sizce ? değerlendiriliyor yazıyor hala

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
An itibariyle kardeşime halkbanktan 5 bin onaylandı . Benden bi gün sonra başvurmuştu . Ben de ziraatten başvurmuştum . Benimkinin red olma ihtimali var mı sizce ? değerlendiriliyor yazıyor hala
Herkese vereceklerde aynı aileden 2 kişiye verilmeyecek yazıyordu

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
bakan aciklama yapti 2.1 milyon kisi kullanmis cuma 250 bin diyordu ya bu bakan yalan soyluyor ya da 2.1 milyon kisinin arasina girememk de ayri bisey :) ama bence yalan soyluyor
Bakan Albayrak, nakdi yardımların başladığını, 2,1 milyon aileye 1000 liralık nakdi yardımları ulaştırdıklarını, çok yakın zamanda 4,4 milyon ailenin tamamına ulaşacağını bildirdi. Sen yanlış araştırıyorsun

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
beyler 1 nısanda basvuru yaptım 12 nısanda telefonla aradılar onaylandı dedıler ama halen ses seda yok hıc telefonla arandıktan sonra sms gelen varmı sms gelmesı lazım denıldı de o telefonla aranma bır halta yaramıyor herhalde hıc sms gelen varmı telefondan sonra

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
beyler 1 nısanda basvuru yaptım 12 nısanda telefonla aradılar onaylandı dedıler ama halen ses seda yok hıc telefonla arandıktan sonra sms gelen varmı sms gelmesı lazım denıldı de o telefonla aranma bır halta yaramıyor herhalde hıc sms gelen varmı telefondan sonra
Para yok adamlarda çoğu kişiye yaptılar hele ziraatte bazılarının çektiği kredileri geri aldilar.

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
arkadaslar ayni aileden farkli kisilerde alan tanidiklarim var sadece es durumu gozarda edilmiyor. yani evliyseniz ve esiniz ya da siz almissaniz daha vermiolar acik acik belirtmisler.sonicta bu temel ihtiyaca dayali bi kredi ama basvurali 14 gun olmasina ragmen hala ses seda yok.siralama neye gore neye gore bu kredi verdiriliyor.millet kirildi resmen.ve gun geçtikçe daha kotuye gidecek bu durum 1 ay sonrasini dusunemezken devlet kamu bankalari sosyal yardim kuruluslari ve lanet ozel bankalar(sorumluluk almadiklari gibi hala milleti fazla fazla si...menin pesindeler.sonucta olan yine halka oldu.oluyor.bakalim yasayip gorecez.ama ilk şehirler arasi trafik acildiginda koye gidecem.en iyisi köy

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Para yok adamlarda çoğu kişiye yaptılar hele ziraatte bazılarının çektiği kredileri geri aldilar.
Onayladık deyipte geri alacak halleri yok bunu hesaplamışlardır önlerine kasa koyup kasadan para çıkarmadılar ya bütçesi belli başvuru belli 1 nisandan beri örnek 2 milyon kişi başvurdu bunların maliyeti ne 10 milyar bütçede 5 milyar varsa o 5 milyarı paylaştırır çıkan parayı geri alacak kadar salak degil ya bunlar

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
4 gün önce ziraat bankasından 7500 talepte bulunmustum.Bugun oylesine bakayim kredi sorgulama sayfasina dedim kredi onaylanmis 5000 lira ama.Altta birkac sozlesme vardi onlari onayladim mail adresini girdim.Hesabiniza yarin sabah yatacak aktarim sonrasi sms ile bilgilendirileceksiniz diye yazi cikti.Okul 10 ay once bitti gecen sene 2 3 aylik staj doneminde sigortam vardi,okul bitti hicbir ise girmedim hatta askere gidip baslamsyi dusunuyodumda bu korona muhabbetine oda yalan oldu.Bi bankaya kredi karti borcum vardi ,yaklssik 1 ay oncede kredi karti basvurusunda bulunmustum ziraate o bile kabul olmamisti bu nasil onaylandi ilginc valla bide 4 gunde yani millet 1 nisandan beri bekliyormus

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
An itibariyle 2 gün önce onay aldığım Ziraat destek kredisi az önce gelen mesajla hesabına yatmış şu an ATM'ye çekmeye gidiyorum.Yavas yavaş mesajlar gelmeye basladi