Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
He arkadaş he milletin tuzu kuru üflüyor sürekli . Böyle adalet olmaz

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Red ler başlar yakında alıştı artık millet

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,547
575
113
Bu saatten sonra verecekleri paranın evde ekmek kalmadı birde 2 gün çıkma yasağı var

Moderatör tarafında düzenlendi:

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
twıtterdan vakıfbank vakıfbank destek veryansın edıyorum saydırırıyorum Allahın cezalarına zaten vermeyecekler hayır madem oyalayacaksınız onaylandı dıye aramayın arıyorsanızda sms gelecek demeyın aramasanız bız halen beklıuyor olacaktık nede olsa cıkmayacak dıye beklıyorduk ne dıye arıyorsunuz

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
twıtterdan vakıfbank vakıfbank destek veryansın edıyorum saydırırıyorum Allahın cezalarına zaten vermeyecekler hayır madem oyalayacaksınız onaylandı dıye aramayın arıyorsanızda sms gelecek demeyın aramasanız bız halen beklıuyor olacaktık nede olsa cıkmayacak dıye beklıyorduk ne dıye arıyorsunuz
ŞUBEYE GIT BENCE ARKADASIM , SIKINTIN ORADAN HIZLICA COZERLER

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
ŞUBEYE GIT BENCE ARKADASIM , SIKINTIN ORADAN HIZLICA COZERLER
Şubeye gittiğim zamanda sms gelmesi lazım.diyecekler oyle demişler çünkü beni sadece aradılar onaylandı dediler sonrasında dönüş yapmadılar şimdi bddk ya da şikayet ettim elbet biri dönecek aranıp ta başka işlem yapmadan krediyi çekebilen oldumu acaba sms gelmeden sadece aranan kişilerden kredi cekebilen oldumu

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Kimsede ses yok 2 nisandan beri 3 bsnka basvurusu sonuc degerlendirmede hala

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Ya arkadaş küfür etmeyim diyorum ama bunlar bize resmen küfür ediyor..!
Ayıp ama. Ozeli tuzeli bi sekilde anlarim da Devlet be kardeşim! 3 bankaya da ayin 1 inde basvurdum. La biri donsum olumlu yada olumsuz..
Ne yapayim kardesim simdi ben ? Tefeci de bulamiyorum vallaha o kadar acil lazim

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,893
6,695
113
Ben bugün son 50 tl yi attım slotta 900 yaptım 700 borç vardı verdim 200 de bana. Batsın 3 bin tl leri verirlerse de alırım geri de ödemem

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
Ya arkadaş küfür etmeyim diyorum ama bunlar bize resmen küfür ediyor..!
Ayıp ama. Ozeli tuzeli bi sekilde anlarim da Devlet be kardeşim! 3 bankaya da ayin 1 inde basvurdum. La biri donsum olumlu yada olumsuz..
Ne yapayim kardesim simdi ben ? Tefeci de bulamiyorum vallaha o kadar acil lazim
Kımıne 2-3 gunde cevap geliyo bende senın gıbı beklıyorum neye göre sonuclanıyor bilinmiyor

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Kımıne 2-3 gunde cevap geliyo bende senın gıbı beklıyorum neye göre sonuclanıyor bilinmiyor
Anlamadim arkadasim vallahi ne yapiyorlar nasil yapiyorlar sastim kaldim..
39 yasindayim , bu ay mutfagi faturalari hallettik de 2 aylik kira duruyor.. Bi de mk. buzdolabi bozuldu.. Şaka gibi hayat arkadaş

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
bugünde bi şey değişmedi yazıklar olsun ne diyim